SC SILETINA IMPEX SRL și SC TRANSPORT LOCAL SA, vă urează:

Dec 22 2014

ro_hu

Linii și trasee județene în perioada sărbătorilor de iarnă.

Dec 18 2014

Linia 5 și 5e      25 – 26  decembrie 2014

și 02 ianuarie 2015

 

Plecări Autogara Transport Local Linia 5

04:30 05:10 05:50 06:30 07:10 07:50 08:30 09:10 09:50 10:30 11:10 11:50 12:30 13:10 13:50 14:30 15:10 15:50 16:30 17:10 17:50 18:30 19:10 19:50 20:30 21:10 21:50 22:30

 

Plecări Selgros

05:20 05:50 06:30 07:20 07:50 08:30 09:20 09:50 10:30 11:10 11:50 12:30 13:20 13:50 14:30 15:20 15:50 16:30 17:20 17:50 18:30 19:10 19:50 20:30 21:10 21:50 22:30

 

 

Plecări Autogara Transport Local Linia 5e

04:30 06:30 08:30 12:30 14:30 16:30 22:30

Plecări Ernei

05:10 07:10 09:10 13:10 15:10 17:10 

 

Linia 5 și 5e      01 IANUARIE 2015

Plecări Autogara Transport Local Linia 5

10:30 11:10 11:50 12:30 13:10 13:50 14:30 15:10 15:50 16:30 17:10 17:50 18:30 19:10 19:50 20:30 21:10 21:50 22:30

 

Plecări Selgros

11:10 11:50 12:30 13:20 13:50 14:30 15:20 15:50 16:30 17:20 17:50 18:30 19:10 19:50 20:30 21:10 21:50 22:30

 

Plecări Autogara Transport Local Linia 5e

12:30 14:30 16:30 22:30

Plecări Ernei

13:10 15:10 17:10 

 

Linia 15    25 – 26 decembrie 2014 și 02.01.2015

Plecări Autogara Transport Local

06:00 10:00 12:00 13:30 16:30 18:00 20:00 22:30

Plecări Pănet

05:00 07:30 10:45 12:45 15:00 17:15 18:45 21:30

 

Linia 15    01 IANUARIE  2015

Plecări Autogara Transport Local

10:00 12:00 13:30 16:30 18:00 20:00 22:30

Plecări Pănet

10:45 12:45 14:15 17:15 18:45 20:45

 

 

Linia 5 și 5e      01 IANUARIE 2015

 

Plecări Autogara Transport Local Linia 5

10:30 11:10 11:50 12:30 13:10 13:50 14:30 15:10 15:50 16:30 17:10 17:50 18:30 19:10 19:50 20:30 21:10 21:50 22:30

 

Plecări Selgros

11:10 11:50 12:30 13:20 13:50 14:30 15:20 15:50 16:30 17:20 17:50 18:30 19:10 19:50 20:30 21:10 21:50 22:30

 

Plecări Autogara Transport Local Linia 5e

12:30 14:30 16:30 22:30

Plecări Ernei

13:10 15:10 17:10 

 TG. MURES – SINTIOANA – 25.12.2014 și 01.01.2015 –  NU CIRCULA

 

In data de 31.12.2014  liniile judetene vor circula in program normal pana cel mult la orele 20:00, astfel:

LINIA5 SI 5E ULTIMA PLECARE DIN TG. MURES 20:00

LINIA 15 ULTIMA PLECARE DIN TG. MURES 20:15

LINIA 13S ULTIMA PLECARE DIN TG. MURES 20:15

PROGRAM DE TRANSPORT URBAN TG. MUREŞ Valabil în 01.01 2015

Dec 18 2014

PROGRAM DE TRANSPORT URBAN TG. MUREŞ

Valabil în 01.01 2015

 

 

Linia 2b – program de zile nelucrătoare  PRIMA CURSA 10:50 MURESENI SAT

Linia 3 – program de zile nelucrătoare PRIMA CURSA  10:00 AUTOGARA TRANSPORT LOCAL

Linia 4

Plecări ERP(Combinat) 10:15 10:50 11:25 12:00 12:35 13:10 13:45 14:20 14:55 15:30 16:05 16:40 17:15 17:50 18:25 19:00 19:35 20:10 20:45 21:20 22:10

Plecări Foto 10:15 10:50 11:25 12:00 12:35 13:10 13:45 14:20 14:55 15:30 16:05 16:40 17:15 17:50 18:25 19:00 19:35 20:10 20:45 21:20 22:10

Linia 6 – program de zile nelucrătoare PRIMA PLECARE 10:20 MURESENI SAT

Linia 10b – NU CIRCULA

Linia 12

Plecări Centrofarm  10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15 20:15 21:15 22:10

Plecări Foto 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45  19:45 20:45 21:45

Linia 14

Plecări Aleea Carpați  10:15 11:15 12:15 13:15   14:45 16:45 17:45 18:45 19:45 20:45 21:45

Plecări ERP(Combinat  10:45 11:45 12:45 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15 20:15 21:15 22:10

Linia 16 – program de zile nelucrătoare PRIMA PLECARE 10:10 COMBINAT

Linia 17

Plecări Tudor 10:30 11:30 12:30 13:30 14:35 15:35 16:30 17:30 18:30 19:30 20:30 21:30

Plecări Europa(Combinat)  10:05 11:05 12:05 13:05 14:10 15:10 16:05 17:05 18:05 19:05 20:05 21:05 22:10

Linia 18 

Plecări ERP(Combinat  )10:10 10:40 11:10 11:40 12:10 12:40 13:10 13:40 14:10 14:40 15:10 15:40 16:10 16:40 17:10 17:40 18:10 18:40 19:10 19:40 20:10 20:40 21:10 21:40 22:10

Plecări Spitalul Județean 10:35 11:05 11:35 12:05 12:35 13:05 13:35 14:05 14:35 15:05 15:35 16:05 16:35 17:05 17:35 18:05 18:35 19:05 19:35 20:05 20:35 21:05 21:35 22:05

Linia 19

Plecări Centrofarm  10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10 19:10 20:10 22:05

Plecări SMURD  10:35 11:35 12:35 13:35 14:35  15:35 16:35 17:35 18:35 19:35 20:35 21:35

Linia 20

Plecări  Centrofarm  10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:40 20:40 21:40

Plecări Spitalul Județean  11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:05 20:05 21:05  22:05

Linia 21 – NU CIRCULA

Linia 23

Plecări Bega 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15 20:15 21:15 22:10

Plecări SMURD  10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:40 20:40 21:40

LINIA 26– program de zile nelucrătoare PRIMA PLECARE 10:00 ALEEA CARPATI

Linia 27– program de zile nelucrătoare PRIMA PLECARE 10:00 SAPIENTIA

Linia 43 – program de zile nelucrătoare PRIMA PLECARE 10:30 AUTOGARA TRANSPORT LOCAL

Linia 44 – Plecări Sapientia 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:20

Plecări Europa(Combinat)  10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 20:30 22:10

 

PROGRAM TRANSPORT URBAN TG. MUREŞ În data de 31 DEC. 2014

Dec 18 2014

PROGRAM TRANSPORT URBAN TG. MUREŞ

În data de 31 DEC. 2014

Linia 2b

Mureşeni Sat – Dezrobirii – Ambient – Complexul Transilvania – Fabrica de zahăr – Nicolae Bălcescu – Gimnaziul Nicolae Bălcescu – Ady Endre – Salcîmilor – Săvineşti – Iuliu Maniu – P-ţa Trandafirilor – Papiu Ilarian – Mihai Eminescu – Clinica O.R.L – SMURD – Secuilor Martiri – Gara Mică – P-ţa Teatrului – Cîmpului – P-ţa Oneşti – Rovinari – Libertăţii – Fabrica de zahăr – Complexul Transilvania – Ambient – Mureşeni Sat

Plecări din: Mureşeni Sat

05:00 05:35 06:10 06:45 07:20 07:55 08:30 09:05 10:15
10:50 11:25 12:00 12:35 13:10 13:45 14:20 14:55 15:30 16:05
17:15 17:50 18:25 19:00 19:35

Sosiri – Plecări din: staţia SMURD (Spitalul Judeţean)

05:00 05:35 06:10 06:45 07:20 07:55 08:30 09:05 09:40
10:50 11:25 12:00 12:35 13:10 13:45 14:20 14:55 15:30 16:05
16:40 17:50 18:25 19:00 19:35 20:10

Linia 3

Gara CFR – Mocca – P-ţa Bulgarilor – Cuza Vodă – Matei Corvin – Voinicenilor – A.I Cuza – Remetea – Pomilor – Zambilei – Cetinei – Zărandului – Fânaţelor – Ceangăilor – Remetea Nouă – A.I Cuza – Podul Mureş – Sala Polivalentă – Piaţa de Zi – Iuliu Maniu – Mocca – Gara CFR

Plecări din: Gara CFR

05:30 06:35 08:00 10:00 11:10 12:20 13:30 14:40 15:50 17:00
18:00 19:00

Plecări din: staţia Cetinei

05:00 06:00 07:25 08:35 10:35 11:45 12:55 14:05 15:15 16:10
17:30 18:30 19:30

 

Linia 4

European Retail Park – Metro – Conserve – Record – Prodcomplex – Autogara Voiajor – Trecătorul – Olimp – Cosmos – Avram Iancu – P-ţa Trandafirilor – Evidenţa Populaţiei – Cocoşul De Aur – Tisei – Voinicenilor – P-ţa Unirii – Plopilor – Unirii – Decebal – Podul Mureş – Electrica – Evreilor Martiri – P-ţa Teatrului – Cireşului – Dâmbul Pietros – Ciucaş – Gara CFR – Autogara Voiajor – Traian Vuia – Record 2 – Chimie – Metro – Combinat – European Retail Park

Plecări din: Unirii(Foto)

05:05 05:21 05:35 05:49 06:03 06:17 06:31 06:45 06:59
07:13 07:27 07:41 07:55 08:09 08:23 08:37 08:51 09:05 09:19
09:33 09:47 10:01 10:15 10:29 10:43 10:57 11:11 11:25 11:39
11:53 12:07 12:21 12:35 12:49 13:03 13:17 13:31 13:45 13:59
14:13 14:27 14:41 14:55 15:09 15:23 15:37 15:51 16:05 16:19
16:33 16:47 17:01 17:15 17:33 17:50 18:08 18:25 18:43 19:00
19:18 19:35 19:53 20:10

Plecări European Retail Park(Combinat)

05:00 05:14 05:28 05:42 05:56 06:10 06:24 06:38 06:52 07:06
07:20 07:34 07:48 08:02 08:16 08:30 08:44 08:58 09:12 09:26
09:40 09:54 10:08 10:22 10:36 10:50 11:04 11:18 11:32 11:46
12:00 12:14 12:28 12:42 12:56 13:10 13:24 13:38 13:52 14:06
14:20 14:34 14:48 15:02 15:16 15:30 15:44 15:58 16:12 16:26
16:40 16:58 17:15 17:33 17:50 18:08 18:25 18:43 19:00 19:18
19:35 19:53

 

Linia 6

Centrofarm – Piaţa Diamant – Înfrăţirii – Fortuna – Lalelelor – Izvor – P-ţa Bulgarilor – Câmpului – P-ţa Oneşti – Rovinari – Libertăţii – Fabrica De Zahăr – Complexul Transilvania – Ambient –Mureşeni Sat – Dezrobirii – Ambient – Complexul Transilvania – Fabrica De Zahăr – Nicolae Bălcescu – Gimnaziul Nicolae Bălcescu – Ady Endre – Salcămilor – Săvineşti – Iuliu Maniu – Poli 2 – Europa – Buşteni – Pocloş – Tudor Vladimirescu – Piaţa Diamant – Centrofarm

Plecări din: Centrofarm

05:15 05:50 06:25 07:00 07:35 08:10 08:45 09:20 09:55 10:30
11:05 11:40 12:15 12:50 13:25 14:00 14:35 15:10 16:00 17:10
18:20 19:30

Plecări din: Mureşeni Sat

05:10 05:50 06:25 07:00 07:35 08:10 08:45 09:20 09:55 10:30
11:05 11:40 12:15 12:50 13:25 14:00 14:35 15:10 15:45 16:35
17:45 18:55 20:05

 

Linia 12

Centrofarm – Corina – Fortuna – Lalelelor – Izvor – P-ţa Trandafirilor – Evidenţa Populaţiei – Cocoşul De Aur – Tisei – Voinicenilor – P-ţa Unirii – Plopilor – Unirii – Decebal – Podul Mureş – Electrica – Evreilor Martiri – P-ţa Teatrului – Poli 2 – Europa – Buşteni – B-Dul 1Dec.1918 – Regele Ferdinand – Solidaritatea –Centrofarm

Plecări din: Centrofarm

05:00 05:15 05:30 05:45 06:00 06:15 06:30 06:45 07:00 07:15
07:30 07:45 08:00 08:15 08:30 08:45 09:00 09:15 09:30 09:45
10:00 10:15 10:30 10:45 11:00 11:15 11:30 11:45 12:00 12:15
12:30 12:45 13:00 13:15 13:30 13:45 14:00 14:15 14:30 14:45
15:00 15:15 15:30 15:45 16:00 16:15 16:30 16:45 17:00 17:15
17:30 17:45 18:00 18:15 18:30 18:45 19:00 19:15 19:30 19:45
20:00

Plecări din: Unirii(Foto)

05:00 05:15 05:30 05:45 06:00 06:15 06:30 06:45 07:00 07:15
07:30 07:45 08:00 08:15 08:30 08:45 09:00 09:15 09:30 09:45
10:00 10:15 10:30 10:45 11:00 11:15 11:30 11:45 12:00 12:15
12:30 12:45 13:00 13:15 13:30 13:45 14:00 14:15 14:30 14:45
15:00 15:15 15:30 15:45 16:00 16:15 16:30 16:45 17:00 17:15
17:30 17:45 18:00 18:15 18:30 18:45 19:00 19:15 19:30 19:45
20:00

Linia 14

European Retail Park – Metro – Conserve – Record – Prodcomplex – Autogara Trans Sil – ITA – Budiului – Olimp – Cosomos – Avram Iancu – P-ţa Bulgarilor – P-ţa de zi – Aleea Carpaţi –Ştrandul 1 Mai - Aleea Carpaţi – Darina – Sala Polivalenta – P-ţa de zi – Iuliu Maniu – Cireşului – Dâmbul Pietros – Ciucaş – Generala 11 – Plasmaterm – Autogara Trans Sil – Traian Vuia – Record 2 – Chimie – Metro – Combinat – European Retail Park

Plecări din: European Retail Park(Combinat)

05:15 05:45 06:15 06:45 07:15 07:45 08:15 08:45 09:15 09:45
10:15 10:45 11:15 11:45 12:15 12:45 13:15 13:45 14:15 15:15
16:15 17:15 18:15 19:15 20:15

Plecări din: Aleea Carpaţi  

05:15 05:45 06:15 06:45 07:15 07:45 08:15 08:45 09:15 09:45
10:15 10:45 11:15 11:45 12:15 12:45 13:15 13:45 14:15 14:45
15:45 16:45 17:45 18:45 19:45

Linia 16

European Retail Park – Metro – Conserve – Record – Prodcomplex – Autogara Voiajor – Trecătorul – Olimp – Cosmos – Avram Iancu – P-ţa Bulgarilor – Cîmpului – P-ţa Oneşti – Ady Endre – Salcîmilor – Săvineşti – Iuliu Maniu – Cireşului – Dîmbul Pietros – Ciucaş – Gara CFR – Autogara Voiajor – Traian Vuia – Record 2 – Chimie – Metro – Combinat – European Retail Park

Plecări din: European Retail Park(Combinat)

05:10 05:50 06:15 07:00 07:30 08:10 08:40 09:20 09:50 10:30
11:00 11:40 12:10 12:50 13:20 14:10 14:40 15:10 15:40 16:20
16:50 17:30 18:05 18:40 19:15 19:50

Plecări din: Ady Endre

05:10 05:50 06:15 07:00 07:30 08:10 08:40 09:20 09:50 10:30
11:00 11:40 12:10 12:50 13:20 14:10 14:40 15:10 15:40 16:20
16:50 17:30 18:05 18:40 19;:15 19:50

Linia 17

European Retail Park – Metro – Conserve – Record – Prodcomplex – Autogara Voiajor – Trecătorul – Mocca – Poli 2 – Europa – Buşteni – B-Dul 1Dec. 1918 – Regele Ferdinand – Solidaritatea – CentrofarmMasini de calcul – Centrofarm – Corina – Fortuna – Lalelelor – Izvor – Mocca – Gara CFR – Autogara Voiajor – Traian Vuia – Record 2 – Chimie – Metro –Combinat – European Retail Park

Plecări din: European Retail Park(Combinat)

05:15 05:35 05:55 06:15 06:35 06:55 07:15 07:35 07:55 08:15
08:35 08:55 09:15 09:35 09:55 10:15 10:35 10:55 11:15 11:35
11:55 12:15 12:35 12:55 13:15 13:35 13:55 14:15 14:35 14:55
15:15 15:35 15:55 16:15 16:35 16:55 17:15 17:35 17:55 18:15
18:35 19:00 19:30 20:00

Plecări din: Centrofarm

05:05 05:25 05:45 06:05 06:25 06:45 07:05 07:25 07:45 08:05
08:25 08:45 09:05 09:25 09:45 10:05 10:25 10:45 11:05 11:25
11:45 12:05 12:25 12:45 13:05 13:25 13:45 14:05 14:25 14:45
15:05 15:25 15:45 16:05 16:25 16:45 17:05 17:25 17:45 18:05
18:30 19:00 19:30 20:00

Linia 18

European Retail Park – Metro – Conserve – Record – Prodcomplex – Autogara Voiajor – Trecătorul – Mocca – P-ţa Trandafirilor – Revoluţiei – P-ţa Republicii – 22 Decembrie 1989 –Spitalul Judeţean – Parcul Eroilor – Clinica de Oncologie – Braseria Universităţii – Nicolae Iorga – P-ţa Teatrului – Mocca – Gara CFR – Autogara Voiajor – Traian Vuia – Record 2 – Chimie – Metro – Combinat – European Retail Park

Plecări din: European Retail Park(Combinat)

05:10 05:25 05:40 05:55 06:10 06:25 06:40 06:55 07:10 07:25
07:40 07:55 08:10 08:25 08:40 08:55 09:10 09:25 09:40 09:55
10:10 10:25 10:40 10:55 11:10 11:25 11:40 11:55 12:10 12:25
12:40 12:55 13:10 13:25 13:40 13:55 14:10 14:25 14:40 14:55
15:10 15:25 15:40 15:55 16:10 16:25 16:40 16:55 17:10 17:25
17:40 17:55 18:10 18:25 18:40 18:55 19:10 19:25 19:40 19:55
20:10

Sosiri – Plecări din: Spitalul Judeţean

05:10* 05:20* 05:37 05:52 06:07 06:22 06:37 06:52 07:07 07:22
07:37 07:52 08:07 08:22 08:37 08:52 09:07 09:22 09:37 09:52
10:07 10:22 10:37 10:52 11:07 11:22 11:37 11:52 12:07 12:22
12:37 12:52 13:07 13:22 13:37 13:52 14:07 14:22 14:37 14:52
15:07 15:22 15:37 15:52 16:07 16:22 16:37 16:52 17:07 17:22
17:37 17:52 18:07 18:22 18:37 18:52 19:07 19:22 19:37 19:52
20:07

*La orele 05:10 si 05:20  masinile pleaca din Statia Republicii  spre Spital – Centru – Combinat.

Linia 19

Centrofarm – Piaţa Diamant – Înfrăţirii – Fortuna – Lalelelor – Izvor – P-ţa Trandafirilor – Papiu Ilarian – Mihai Eminescu – Clinica O.R.L – SMURD – Secuilor Martirii – Gara Mică – P-ţa Teatrului – Poli 2 – Europa – Buşteni – Pocloş – Tudor Vladimirescu – Piaţa Diamant –Centrofarm

Plecări din: Centrofarm

05:20 05:50 06:20 06:50 07:20 07:50 08:20 08:50 09:20 09:50
10:20 10:50 11:20 11:50 12:20 12:50 13:20 13:50 14:20 14:40
15:20 15:50 16:20 16:50 17:20 17:50 18:20 18:50 19:20 19:50

Sosiri – Plecări din: staţia SMURD (Spitalul Judeţean)

05:45 06:15 06:45 07:15 07:45 08:15 08:45 09:15 09:45 10:15
10:45 11:15 11:45 12:15 12:45 13:15 13:45 14:15 14:45 15:15
15:45 16:15 16:45 17:15 17:45 18:15 18:45 19:15 19:45

 

Linia 20

Centrofarm – Corina – Fortuna – Lalelelor – Izvor – P-ţa Trandafirilor – Revoluţiei – P-ţa Republicii – 22 Decembrie 1989 – Spitalul Judeţean - Parcul Eroilor – Clinica de Oncologie – Braseria Universităţii – Nicolae Iorga – P-ţa Teatrului – Poli 2 – Europa – Buşteni – B-Dul 1Dec.1918 – Regele Ferdinand – Solidaritatea – Centrofarm

Plecări din: Centrofarm

05:05 05:35 06:05 06:35 07:05 07:35 08:05 08:35 09:05 09:35
10:05 10:35 11:05 11:35 12:05 12:35 13:05 13:35 14:05 14:35
15:05 15:35 16:05 16:35 17:05 17:35 18:05 18:35 19:05 19:35
20:05

Sosiri – Plecări din: staţia Spitalul Judeţean

05:05 05:35 06:05 06:35 07:05 07:35 08:05 08:35 09:05 09:35
10:05 10:35 11:05 11:35 12:05 12:35 13:05 13:35 14:05 14:35
15:05 15:35 16:05 16:35 17:05 17:35 18:05 18:35 19:05 19:35
20:05

Linia 21

Centrofarm – Piaţa Diamant – Înfrăţirii – Pandurilor – Mari Cristi – MBO – Panduru – Calea Sighişoarei(Centură) – Generala 11 – Plasmaterm – Autogara Trans Sil – Traian Vuia – Record – Chimie – Metro – Combinat – European Retail Park şi retur

Plecări din: European Retail Park(Combinat)

05:40 06:10 06:40 07:10 13:40 14:10 14:40 15:15

Plecări din: Centrofarm

05:10 06:10 06:40 07:10 13:10 13:40 14:10 14:40

Linia 23

Autogara Transport Local – ITA – Budiului – Olimp – Cosmos – Avram Iancu – P-ţa Trandafirilor – Papiu Ilarian – Mihai Eminescu – Clinica O.R.L – SMURD – Secuilor Martiri – Gara Mică – P-ţa Teatrului – Cireşului – Dâmbul Pietros – Ciucaş – Generala 11 – Plasmaterm – Autogara Transport Local

Plecări din: Autogara Transport Local(Bega, nr. 2)

05:00 05:15 05:45 06:15 06:45 07:15 07:45 08:15 08:45 09:15
09:45 10:15 10:45 11:15 11:45 12:15 12:45 13:15 13:45 14:15
14:45 15:15 15:45 16:15 16:45 17:15 17:45 18:15 18:45 19:15
19:45 20:15

Sosiri – Plecări din: staţia SMURD (Spitalul Judeţean)

05:00 05:15 05:45 06:15 06:45 07:15 07:45 08:15 08:45 09:15
09:45 10:15 10:45 11:15 11:45 12:15 12:45 13:15 13:45 14:15
14:45 15:15 15:45 16:15 16:45 17:15 17:45 18:15 18:45 19:15
19:45 20:15

Linia 26

Sapientia – Corina – Fortuna – Lalelelor – Izvor – P-ţa Trandafirilor – Evidenţa Populaţiei – Cocoşul De Aur – Aleea Carpaţi – Ştrandul 1 Mai – Aleea Carpaţi – Darina – Electrica – Eroilor Martirii – P-ţa Teatrului – Poli 2 – Europa – Buşteni – B-Dul 1Dec 1918 – Sapientia

Plecări din: Sapientia

05:10 05:40 06:10 06:40 07:10 07:40 08:10 08:40 09:10 09:40
10:10 10:40 11:10 11:40 12:10 12:40 13:10 13:40 14:10 14:40
15:10 15:40 16:10 16:40 17:10 17:40 18:10 18:40 19:10 19:40

Plecări din: Aleea Carpaţi

05:10 05:40 06:10 06:40 07:10 07:40 08:10 08:40 09:10 09:40
10:10 10:40 11:10 11:40 12:10 12:40 13:10 13:40 14:10 14:40
15:10 15:40 16:10 16:40 17:10 17:40 18:10 18:40 19:10 19:40
20:10

 

Linia 27

Sapientia – Corina – Pandurilor – Mari Cristi – MBO – Panduru – Predeal – P-ţa Trandafirilor – Revoluţiei – P-ţa Republicii – 22 Decembrie 1989 – Spitalul Judeţean - Parcul Eroilor – Clinica de Oncologie – Braseria Universităţii – Nicolae Iorga – P-ţa Teatrului – Poli 2 – Budai Nagy Antal – Pandurilor – B-dul 1 Decembrie 1918 – Sapientia

Plecări din: Sapientia

05:00 05:35 06:10 06:45 07:20 07:55 08:30 09:05 09:40 10:15
10:50 11:25 12:00 12:35 13:10 13:45 14:20 14:55 15:30 16:05
16:40 17:15 17:50 18:25 19:00 19:35 20:10

Sosiri – Plecări din: staţia Spitalul Judeţean

05:30 06:05 06:40 07:15 07:50 08:25 09:00 09:35 10:10 10:45
11:20 11:55 12:30 13:05 13:40 14:15 14:50 15:25 16:00 16:35
17:10 17:45 18:20 18:55 19:30 20:05

Linia 43

Bega nr. 2 – ITA – Budiului – Olimp – Cosmos – Avram Iancu – Poli 2 – Europa – Busteni – Corina- Solidaritatea – Centrofarm – Corina – Fortuna – Lalelelor – Izvor – Cireşului – Dâmbul Pietros – Ciucaş – Generala 11 – Plasmaterm – Bega nr. 2

Plecări din: Autogara Transport Local(Bega, nr. 2)

05:10 05:40 06:10 06:40 07:10 07:30 08:10 08:40 09:10 09:40
10:10 10:40 11:10 11:40 12:10 12:40 13:10 13:40 14:10 14:40
15:10 15:40 16:10 16:40 17:10 17:40 18:10 18:40 19:10 19:40
20:10

Plecări din: Centrofarm

05:10 05:40 06:10 06:40 07:10 07:40 08:10 08:40 09:10 09:40
10:10 10:40 11:10 11:40 12:10 12:40 13:10 13:40 14:10 14:40
15:10 15:40 16:10 16:40 17:10 17:40 18:10 18:40 19:10 19:40
20:10

Linia 44

Sapientia – Regele Ferdinand – Solidaritatea – Piaţa Diamant – Înfrăţirii – Fortuna – Moldovei – Macul Roşu – Dacia – Predeal – Cireşului – Dâmbul Pietros – Ciucaş – Gara CFR – Autogara Voiajor – Traian Vuia – Record 2 – Chimie – Metro – Combinat -European Retail Park – Metro – Conserve – Record – Prodcomplex – Autogara Voiajor – Trecătorul – Olimp – Cosmos – Avram Iancu – Predeal – Dacia – Macul Roşu – Moldovei – Poclos – Tudor Vladimirescu – Piaţa Diamant – Corina 2 – Sapientia

Plecări din: European Retail Park(Combinat)

05:00 05:24 05:48 06:10 06:34 06:58 07:20 07:44 08:08 08:30
08:54 09:18 09:40 10:04 10:28 10:50 11:14 11:38 12:00 12:24
12:48 13:10 13:34 13:58 14:20 14:44 15:08 15:30 15:54 16:18
16:40 17:04 17:28 17:45 18:15 18:45 19:15 19:45 20:15

Plecări din: Sapienţia

05:13 05:35 05:59 06:23 06:45 07:09 07:33 07:55 08:19 08:43
09:05 09:29 09:53 10:15 10:39 11:03 11:25 11:49 12:13 12:35
12:59 13:23 13:45 14:09 14:33 14:55 15:19 15:43 16:05 16:29
16:53 17:15 17:39 18:03 18:15 18:45 19:15 19:45 20:15

 

Programe de transport urban Tg. Mureș din 22.12.2014

Dec 17 2014

LINII DE AUTOBUZ URBAN

Valabil in zilele de  22-24.12.2014 – 27 – 30.12.2014  și  03-04.01.2015

Linia 2b

Mureşeni Sat – Dezrobirii – Ambient – Complexul Transilvania – Fabrica de zahăr – Nicolae Bălcescu – Gimnaziul Nicolae Bălcescu – Ady Endre – Salcîmilor – Săvineşti – Iuliu Maniu – P-ţa Trandafirilor – Papiu Ilarian – Mihai Eminescu – Clinica O.R.L – SMURD – Secuilor Martiri – Gara Mică – P-ţa Teatrului – Cîmpului – P-ţa Oneşti – Rovinari – Libertăţii – Fabrica de zahăr – Complexul Transilvania – Ambient – Mureşeni Sat

Program de circulaţie în zilele lucrătoare

Plecări din: Mureşeni Sat

05:00 05:35 06:10 06:45 07:20 07:55 08:30 09:05 10:15
10:50 11:25 12:00 12:35 13:10 13:45 14:20 14:55 15:30 16:05
17:15 17:50 18:25 19:00 19:35 20:45 21:40 22:10

Sosiri – Plecări din: staţia SMURD (Spitalul Judeţean)

05:00 05:35 06:10 06:45 07:20 07:55 08:30 09:05 09:40
10:50 11:25 12:00 12:35 13:10 13:45 14:20 14:55 15:30 16:05
16:40 17:50 18:25 19:00 19:35 20:10 21:20 22:10

Program de circulaţie în zilele nelucrătoare

Plecări din: Mureşeni Sat

05:20 06:20 07:20 08:20 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50
15:50 16:50 18:20 19:20 20:20 21:30

Sosiri – Plecări din: staţia SMURD (Spitalul Judeţean)

05:50 06:50 07:50 08:50 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20
16:20 17:20 18:50 19:50 20:50 22:00

Linia 3

Gara CFR – Mocca – Cardinal Iuliu Hossu – Cuza Vodă – Matei Corvin – Voinicenilor – A.I Cuza – Remetea – Pomilor – Zambilei – Cetinei – Zărandului – Fânaţelor – Ceangăilor – Remetea Nouă – A.I Cuza – Podul Mureş – Sala Polivalentă – Piaţa de Zi – Iuliu Maniu – Mocca – Gara CFR

Program de circulaţie în zilele lucrătoare

Plecări din: Gara CFR

05:30 06:35 08:00 10:00 11:10 12:20 13:30 14:40 15:50 17:00
18:00 19:00 20:20 22:20

Plecări din: staţia Cetinei

05:00 06:00 07:25 08:35 10:35 11:45 12:55 14:05 15:15 16:10
17:30 18:30 19:30 20:50 22:50

Program de circulaţie în zilele nelucrătoare

Plecări din: Autogara Transport Local(Bega, nr. 2)

05:30 06:35 08:00 10:00 12:20 13:30 14:40 16:00 17:10 19:10
20:20 22:20

Plecări din: staţia Cetinei

05:00 06:00 07:10 08:35 10:35 12:55 14:05 15:15 16:35 17:35
19:45 20:55 22:50

Linia 4

European Retail Park – Metro – Conserve – Record – Prodcomplex – Autogara Voiajor – Gara Mare – Olimp – Cosmos – Avram Iancu – P-ţa Trandafirilor – Evidenţa Populaţiei – Cocoşul De Aur – Tisei – Voinicenilor – P-ţa Unirii – Plopilor – Unirii – Decebal – Podul Mureş – Electrica – Evreilor Martiri – P-ţa Teatrului – Cireşului – Dâmbul Pietros – Ciucaş – Gara CFR – Autogara Voiajor – Traian Vuia – Record 2 – Chimie – Metro – Combinat – European Retail Park

Program de circulaţie în zilele lucrătoare

Plecări din: Unirii(Foto)

05:05 05:21 05:35 05:49 06:03 06:17 06:31 06:45 06:59
07:13 07:27 07:41 07:55 08:09 08:23 08:37 08:51 09:05 09:19
09:33 09:47 10:01 10:15 10:29 10:43 10:57 11:11 11:25 11:39
11:53 12:07 12:21 12:35 12:49 13:03 13:17 13:31 13:45 13:59
14:13 14:27 14:41 14:55 15:09 15:23 15:37 15:51 16:05 16:19
16:33 16:47 17:01 17:15 17:33 17:50 18:08 18:25 18:43 19:00
19:18 19:35 19:53 20:10 20:28 20:45 21:05 21:20 21:35 22:15

Plecări European Retail Park(Combinat)

05:00 05:14 05:28 05:42 05:56 06:10 06:24 06:38 06:52 07:06
07:20 07:34 07:48 08:02 08:16 08:30 08:44 08:58 09:12 09:26
09:40 09:54 10:08 10:22 10:36 10:50 11:04 11:18 11:32 11:46
12:00 12:14 12:28 12:42 12:56 13:10 13:24 13:38 13:52 14:06
14:20 14:34 14:48 15:02 15:16 15:30 15:44 15:58 16:12 16:26
16:40 16:58 17:15 17:33 17:50 18:08 18:25 18:43 19:00 19:18
19:35 19:53 20:10 20:28 20:45 21:05 21:35 22:15

Program de circulaţie în zilele de sâmbătă

Plecări din: Unirii(Foto)

05:00 05:24 05:48 06:10 06:34 06:58 07:20 07:44 08:08 08:30
08:54 09:18 09:40 10:04 10:28 10:50 11:14 11:38 12:00 12:24
12:48 13:10 13:34 13:58 14:20 14:44 15:08 15:30 15:54 16:18
16:40 17:04 17:28 17:50 18:14 18:38 19:00 19:24 19:48 20:10
20:34 20:58 21:20 21:44 22:10

Plecări European Retail Park(Combinat)

05:13 05:35 06:04 06:23 06:45 07:09 07:33 07:55 08:19 08:43
09:05 09:29 09:53 10:15 10:39 11:03 11:25 11:49 12:13 12:35
12:59 13:23 13:45 14:09 14:33 14:55 15:19 15:43 16:05 16:29
16:53 17:15 17:39 18:03 18:25 18:49 19:13 19:35 19:59 20:23
20:45 21:10 21:40 22:10

Program de circulaţie în zilele de duminica

Plecări din: Unirii(Foto)

05:18 05:53 06:28 07:03 07:38 08:13 08:48 09:23 09:58 10:33
11:08 11:43 12:18 12:53 13:28 14:05 14:38 15:13 15:48 16:23
16:58 17:33 18:08 18:43 19:18 19:53 20:28 21:03 21:38 22:10

Plecări European Retail Park(Combinat)

05:18 05:53 06:28 07:05 07:38 08:13 08:48 09:23 09:58 10:33
11:08 11:43 12:18 12:53 13:28 14:05 14:38 15:13 15:48 16:23
16:58 17:33 18:08 18:43 19:18 19:53 20:28 21:03 21:38 22:10

Linia 6

Centrofarm – Piaţa Diamant – Înfrăţirii – Fortuna – Lalelelor – Izvor – Cardinal Iuliu Hossu – Câmpului – P-ţa Oneşti – Rovinari – Libertăţii – Fabrica De Zahăr – Complexul Transilvania – Ambient –Mureşeni Sat – Dezrobirii – Ambient – Complexul Transilvania – Fabrica De Zahăr – Nicolae Bălcescu – Gimnaziul Nicolae Bălcescu – Ady Endre – Salcămilor – Săvineşti – Iuliu Maniu – Poli 2 – Europa – Buşteni – Pocloş – Tudor Vladimirescu – Piaţa Diamant – Centrofarm

Program de circulaţie în zilele lucrătoare

Plecări din: Centrofarm

05:15 05:50 06:25 07:00 07:35 08:10 08:45 09:20 09:55 10:30
11:05 11:40 12:15 12:50 13:25 14:00 14:35 15:10 16:00 17:10
18:20 19:30 20:40 22:00

Plecări din: Mureşeni Sat

05:10 05:50 06:25 07:00 07:35 08:10 08:45 09:20 09:55 10:30
11:05 11:40 12:15 12:50 13:25 14:00 14:35 15:10 15:45 16:35
17:45 18:55 20:05 21:15

Program de circulaţie în zilele nelucrătoare

Plecări din: Centrofarm

05:20 06:20 07:20 08:20 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50
15:50 17:10 18:10 19:10 20:10 21:10 22:10

Plecări din: Mureşeni Sat

05:50 06:50 07:50 08:50 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20
16:20 17:40 18:40 19:40 20:40 21:40

Linia 10 b

Intersectia Bardestiului – Voinicenilor – Unirii – Decebal – Podul Mureş – Aleea Carpati – Strandul 1 Mai – 22 Decembrie 1989 – Spitalul Judeţean - Parcul Eroilor – Clinica de Oncologie – Braseria Universitatii – şi retur

Program de circulaţie în zilele lucratoare

Plecări din: Intersecţia Bărdeştiului

05:20 06:20 07:20 08:20 12:50 13:50 14:50

Plecări din: Unirii

05:30 06:30 07:30 08:30 13:00 14:00 15:00

Plecări din: Braseria Universităţii

05:50 06:50 07:50 13:20 14:20 15:20

Program de circulaţie în zilele nelucrătoare

Plecări din: Intersecţia Bărdeştiului

08:20 09:20 10:20 13:50 14:50

Sosiri/Plecări din: Unirii

08:30 09:30 10:30 14:00 15:00

Plecări din: Braseria Universităţii

08:50 09:50 10:50 14:20 15:20


Linia 12

Centrofarm – Corina – Fortuna – Lalelelor – Izvor – P-ţa Trandafirilor – Evidenţa Populaţiei – Cocoşul De Aur – Tisei – Voinicenilor – P-ţa Unirii – Plopilor – Unirii – Decebal – Podul Mureş – Electrica – Evreilor Martiri – P-ţa Teatrului – Poli 2 – Europa – Buşteni – B-Dul 1Dec.1918 – Regele Ferdinand – Solidaritatea –Centrofarm

Program de circulaţie în zilele lucrătoare

Plecări din: Centrofarm

05:00 05:15 05:30 05:45 06:00 06:15 06:30 06:45 07:00 07:15
07:30 07:45 08:00 08:15 08:30 08:45 09:00 09:15 09:30 09:45
10:00 10:15 10:30 10:45 11:00 11:15 11:30 11:45 12:00 12:15
12:30 12:45 13:00 13:15 13:30 13:45 14:00 14:15 14:30 14:45
15:00 15:15 15:30 15:45 16:00 16:15 16:30 16:45 17:00 17:15
17:30 17:45 18:00 18:15 18:30 18:45 19:00 19:15 19:30 19:45
20:00 20:15 20:30 20:45 21:00 21:15 21:30 21:45 22:10

Plecări din: Unirii(Foto)

05:00 05:15 05:30 05:45 06:00 06:15 06:30 06:45 07:00 07:15
07:30 07:45 08:00 08:15 08:30 08:45 09:00 09:15 09:30 09:45
10:00 10:15 10:30 10:45 11:00 11:15 11:30 11:45 12:00 12:15
12:30 12:45 13:00 13:15 13:30 13:45 14:00 14:15 14:30 14:45
15:00 15:15 15:30 15:45 16:00 16:15 16:30 16:45 17:00 17:15
17:30 17:45 18:00 18:15 18:30 18:45 19:00 19:15 19:30 19:45
20:00 20:15 20:30 20:45 21:00 21:15 21:30 21:45 22:10

Program de circulaţie în zilele nelucrătoare

Plecări din: Centrofarm

05:15 05:45 06:15 06:45 07:15 07:45 08:15 08:45 09:15 09:45
10:15 10:45 11:15 11:45 12:15 12:45 13:15 13:45 14:15 14:45
15:15 15:45 16:15 16:45 17:15 17:45 18:15 18:45 19:15 19:45
20:15 20:45 21:15 21:45 22:10

Plecări din: Unirii(Foto)

05:15 05:45 06:15 06:45 07:15 07:45 08:15 08:45 09:15 09:45
10:15 10:45 11:15 11:45 12:15 12:45 13:15 13:45 14:15 14:45
15:15 15:45 16:15 16:45 17:15 17:45 18:15 18:45 19:15 19:45
20:15 20:45 21:15 21:45 22:10

Linia 14

European Retail Park – Metro – Conserve – Record – Prodcomplex – Autogara Trans Sil – ITA – Budiului – Olimp – Cosomos – Avram Iancu – Cardinal Iuliu Hossu – P-ţa de zi – Aleea Carpaţi –Ştrandul 1 Mai - Aleea Carpaţi – Darina – Sala Polivalenta – P-ţa de zi – Iuliu Maniu – Cireşului – Dâmbul Pietros – Ciucaş – Generala 11 – Plasmaterm – Autogara Trans Sil – Traian Vuia – Record 2 – Chimie – Metro – Combinat – European Retail Park

Program de circulaţie în zilele lucrătoare

Plecări din: European Retail Park(Combinat)

05:15 05:45 06:15 06:45 07:15 07:45 08:15 08:45 09:15 09:45
10:15 10:45 11:15 11:45 12:15 12:45 13:15 13:45 14:15 14:45
15:15 15:45 16:15 17:15 18:15 19:15 20:15 21:15 22:15

Plecări din: Aleea Carpaţi

05:15 05:45 06:15 06:45 07:15 07:45 08:15 08:45 09:15 09:45
10:15 10:45 11:15 11:45 12:15 12:45 13:15 13:45 14:15 14:45
15:15 15:45 16:15 16:45 17:45 18:45 19:45 20:45 21:45

Program de circulaţie în zilele de sâmbăta

Plecări din: European Retail Park(Combinat)

05:15 05:45 06:15 06:45 07:15 07:45 08:15 08:45 09:15 09:45
10:15 10:45 11:15 11:45 12:15 12:45 13:15 13:45 14:15 15:15
16:15 17:15 18:15 19:15 20:15 21:15 22:15

Plecări din: Aleea Carpaţi

05:15 05:45 06:15 06:45 07:15 07:45 08:15 08:45 09:15 09:45
10:15 10:45 11:15 11:45 12:15 12:45 13:15 13:45 14:15 14:45
15:45 16:45 17:45 18:45 19:45 20:45 21:45

 

Program de circulaţie în zilele de duminica

Plecări din: Aleea Carpaţi

05:15 06:15 07:15 08:15 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:45
15:45 16:45 17:45 18:45 19:45 20:45 21:45

Plecări din: European Retail Park(Combinat)

05:45 06:45 07:45 08:45 09:45 10:45 11:45 12:45 14:15 15:15
16:15 17:15 18:15 19:15 20:15 21:15 22:10

 

Linia 16

European Retail Park – Metro – Conserve – Record – Prodcomplex – Autogara Voiajor – Trecătorul – Olimp – Cosmos – Avram Iancu – Cardinal Iuliu Hossu – Cîmpului – P-ţa Oneşti – Ady Endre – Salcîmilor – Săvineşti – Iuliu Maniu – Cireşului – Dîmbul Pietros – Ciucaş – Gara CFR – Autogara Voiajor – Traian Vuia – Record 2 – Chimie – Metro – Combinat – European Retail Park

Program de circulaţie în zilele lucrătoare

Plecări din: European Retail Park(Combinat)

05:10 05:50 06:15 07:00 07:30 08:10 08:40 09:20 09:50 10:30
11:00 11:40 12:10 12:50 13:20 14:10 14:40 15:10 15:40 16:20
16:50 17:30 18:05 18:40 19:15 19:50 20:25 21:00 21:35 22:15

Plecări din: Ady Endre

05:10 05:50 06:15 07:00 07:30 08:10 08:40 09:20 09:50 10:30
11:00 11:40 12:10 12:50 13:20 14:10 14:40 15:10 15:40 16:20
16:50 17:30 18:05 18:40 19;:15 19:50 20:25 21:00 21:35 22:15

Program de circulaţie în zilele nelucrătoare

Plecări din: European Retail Park(Combinat)

05:10 06:10 07:10 08:10 09:10 10:10 11:10 12:10 14:10 15:10
16:10 17:10 18:10 19:10 20:10 22:10

Plecări din: Ady Endre

05:40 06:40 07:40 08:40 09:40 10:40 11:40 13:10 14:40 15:40
16:40 17:40 18:40 19:40 21:10

Linia 17

European Retail Park – Metro – Conserve – Record – Prodcomplex – Autogara Voiajor – Gara Mare – Mocca – Poli 2 – Europa – Buşteni – B-Dul 1Dec. 1918 – Regele Ferdinand – Solidaritatea – CentrofarmMasini de calcul – Centrofarm – Corina – Fortuna – Lalelelor – Izvor – Mocca – Gara CFR – Autogara Voiajor – Traian Vuia – Record 2 – Chimie – Metro –Combinat – European Retail Park

Program de circulaţie în zilele lucrătoare

Plecări din: European Retail Park(Combinat)

05:15 05:35 05:55 06:15 06:35 06:55 07:15 07:35 07:55 08:15
08:35 08:55 09:15 09:35 09:55 10:15 10:35 10:55 11:15 11:35
11:55 12:15 12:35 12:55 13:15 13:35 13:55 14:15 14:35 14:55
15:15 15:35 15:55 16:15 16:35 16:55 17:15 17:35 17:55 18:15
18:35 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30 22:10

Plecări din: Centrofarm

05:05 05:25 05:45 06:05 06:25 06:45 07:05 07:25 07:45 08:05
08:25 08:45 09:05 09:25 09:45 10:05 10:25 10:45 11:05 11:25
11:45 12:05 12:25 12:45 13:05 13:25 13:45 14:05 14:25 14:45
15:05 15:25 15:45 16:05 16:25 16:45 17:05 17:25 17:45 18:05
18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30 22:15

Program de circulaţie în zilele nelucrătoare

Plecări din: European Retail Park(Combinat)

05:00 05:30 06:00 06:30 07:00 07:30 08:00 08:30 09:00 09:30
10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:05 15:05
16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:10

Plecări din: Centrofarm

05:00 05:30 06:00 06:30 07:00 07:30 08:00 08:30 09:00 09:30
10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30
15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 20:30 21:30

Linia 18

European Retail Park – Metro – Conserve – Record – Prodcomplex – Autogara Voiajor – Gara Mare – Mocca – P-ţa Trandafirilor – Revoluţiei – P-ţa Republicii – 22 Decembrie 1989 –Spitalul Judeţean – Parcul Eroilor – Clinica de Oncologie – Braseria Universităţii – Nicolae Iorga – P-ţa Teatrului – Mocca – Gara CFR – Autogara Voiajor – Traian Vuia – Record 2 – Chimie – Metro – Combinat – European Retail Park

Program de circulaţie în zilele lucrătoare

Plecări din: European Retail Park(Combinat)

05:05 05:20 05:35 05:50 06:05 06:20 06:35 06:50 07:05 07:20
07:35 07:50 08:05 08:20 08:35 08:50 09:05 09:20 09:50 10:05
10:20 10:35 10:50 11:05 11:20 11:35 11:50 12:05 12:20 12:35
12:50 13:05 13:20 13:35 13:50 14:05 14:20 14:35 14:50 15:05
15:20 15:35 15:50 16:05 16:20 16:35 16:50 17:05 17:25 17:45
18:05 18:25 18:45 19:05 19:25 19:45 20:05 20:25 20:45 21:05
21:25 21:45 22:15  

Sosiri – Plecări din: Spitalul Judeţean

05:15* 05:30 05:45 06:00 06:15 06:30 06:45 07:00 07:15 07:30
07:45 08:00 08:15 08:30 08:45 09:00 09:15 09:30 09:45 10:00
10:15 10:30 10:45 11:00 11:15 11:30 11:45 12:00 12:15 12:30
12:45 13:00 13:15 13:30 13:45 14:00 14:15 14:30 14:45 15:00
15:15 15:30 15:45 16:00 16:15 16:30 16:45 17:00 17:15 17:30
17:50 18:10 18:30 18:50 19:10 19:30 19:50 20:10 20:30 20:50
21:10 21:30 21:50 22:10  

La orele 05:15 autobuzul pleaca din Statia Republicii inspre Spitalul Judetean – Combinat.

Program de circulaţie în zilele nelucrătoare

Plecări din: European Retail Park(Combinat)

05:10* 05:40 06:10 06:40 07:10 07:40 08:10 08:40 09:10 09:40
10:10 10:40 11:10 11:40 12:10 12:40 13:10 13:40 14:10 14:40
15:10 15:40 16:10 16:40 17:10 17:40 18:10 18:40 19:10 19:40
20:10 20:40 21:10 21:40 22:10

Sosiri – Plecări din: Spitalul Judeţean

05:10 05:35 06:05 06:35 07:05 07:35 08:05 08:35 09:05 09:35
10:05 10:35 11:05 11:35 12:05 12:35 13:05 13:35 14:05 14:35
15:05 15:35 16:05 16:35 17:05 17:35 18:05 18:35 19:05 19:35
20:05 20:35 21:05 21:35 22:05

*Maşina de 05:10 pleacă din staţia Republicii .


Sosiri – Plecări din: Spitalul Judeţean

05:10 05:35 06:05 06:35 07:05 07:35 08:05 08:35 09:05 09:35
10:05 10:35 11:05 11:35 12:05 12:35 13:05 13:35 14:05 14:35
15:05 15:35 16:05 16:35 17:05 17:35 18:05 18:35 19:05 19:35
20:05 20:35 21:05 21:35 22:05

*Maşina de 05:10 pleacă din staţia Republicii .

Linia 19

Centrofarm – Piaţa Diamant – Înfrăţirii – Fortuna – Lalelelor – Izvor – P-ţa Trandafirilor – Papiu Ilarian – Mihai Eminescu – Clinica O.R.L – SMURD – Secuilor Martirii – Gara Mică – P-ţa Teatrului – Poli 2 – Europa – Buşteni – Pocloş – Tudor Vladimirescu – Piaţa Diamant –Centrofarm

Program de circulaţie în zilele lucrătoare

Plecări din: Centrofarm

05:20 05:50 06:20 06:50 07:20 07:50 08:20 08:50 09:20 09:50
10:20 10:50 11:20 11:50 12:20 12:50 13:20 13:50 14:20 14:40
15:20 15:50 16:20 16:50 17:20 17:50 18:20 18:50 19:20 19:50
20:20 20:50 21:20 21:50

Sosiri – Plecări din: staţia SMURD (Spitalul Judeţean)

05:45 06:15 06:45 07:15 07:45 08:15 08:45 09:15 09:45 10:15
10:45 11:15 11:45 12:15 12:45 13:15 13:45 14:15 14:45 15:15
15:45 16:15 16:45 17:15 17:45 18:15 18:45 19:15 19:45 21:15
21:45 22:10

Program de circulaţie în zilele nelucrătoare

Plecări din: Centrofarm

05:20 06:20 07:20 08:20 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20
15:20 16:20 17:20 18:20 19:20 20:20 21:20

Sosiri – Plecari din Statia SMURD

05:45 06:45 07:45 08:45 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45
15:45 16:45 17:45 18:45 19:45 20:45 21:45

Linia 20

Centrofarm – Corina – Fortuna – Lalelelor – Izvor – P-ţa Trandafirilor – Revoluţiei – P-ţa Republicii – 22 Decembrie 1989 – Spitalul Judeţean - Parcul Eroilor – Clinica de Oncologie – Braseria Universităţii – Nicolae Iorga – P-ţa Teatrului – Poli 2 – Europa – Buşteni – B-Dul 1Dec.1918 – Regele Ferdinand – Solidaritatea – Centrofarm

Program de circulaţie în zilele lucrătoare

Plecări din: Centrofarm

05:05 05:35 06:05 06:35 07:05 07:35 08:05 08:35 09:05 09:35
10:05 10:35 11:05 11:35 12:05 12:35 13:05 13:35 14:05 14:35
15:05 15:35 16:05 16:35 17:05 17:35 18:05 18:35 19:05 19:35
20:05 20:35 21:05 21:35 22:10

Sosiri – Plecări din: staţia Spitalul Judeţean

05:05 05:35 06:05 06:35 07:05 07:35 08:05 08:35 09:05 09:35
10:05 10:35 11:05 11:35 12:05 12:35 13:05 13:35 14:05 14:35
15:05 15:35 16:05 16:35 17:05 17:35 18:05 18:35 19:05 19:35
20:05 20:35 21:05 21:35 22:10

Program de circulaţie în zilele nelucrătoare

Plecări din: Centrofarm

05:05 05:35 06:05 06:35 07:05 07:35 08:05 08:35 09:05 09:35
10:05 10:35 11:05 11:35 12:05 12:35 13:05 13:35 14:05 14:35
15:05 15:35 16:05 16:35 17:05 17:35 18:05 18:35 19:05 19:35
20:05 20:35 21:05 21:35 22:10

Sosiri – Plecări din: staţia Spitalul Judeţean

05:30 06:00 06:30 07:00 07:30 08:00 08:30 09:00 09:30 10:00
10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00
15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 21:00
21:30 22:00

Linia 21

Centrofarm – Piaţa Diamant – Înfrăţirii – Pandurilor – Mari Cristi – MBO – Panduru – Calea Sighişoarei(Centură) – Generala 11 – Plasmaterm – Autogara Trans Sil – Traian Vuia – Record – Chimie – Metro – Combinat – European Retail Park şi retur

Program de circulaţie în zilele lucrătoare

Plecări din: European Retail Park(Combinat)

05:40 06:10 06:40 07:10 13:40 14:10 14:40 15:15 22:15

Plecări din: Centrofarm

05:10 05:40 06:10 06:40 07:10 13:10 13:40 14:10 14:40 21:10


Program de circulaţie în zilele nelucrătoare

Plecări din: European Retail Park(Combinat)

06:10 14:10 22:10

Plecări din: Centrofarm

05:10 13:10 21:10

Linia 23

Autogara Transport Local – ITA – Budiului – Olimp – Cosmos – Avram Iancu – P-ţa Trandafirilor – Papiu Ilarian – Mihai Eminescu – Clinica O.R.L – SMURD – Secuilor Martiri – Gara Mică – P-ţa Teatrului – Cireşului – Dâmbul Pietros – Ciucaş – Generala 11 – Plasmaterm – Autogara Transport Local

Program de circulaţie în zilele lucrătoare

Plecări din: Autogara Transport Local(Bega, nr. 2)

05:15 05:45 06:15 06:45 07:15 07:45 08:15 08:45 09:15
09:45 10:15 10:45 11:15 11:45 12:15 12:45 13:15 13:45 14:15
14:45 15:15 15:45 16:15 16:45 17:15 17:45 18:15 18:45 19:15
19:45 20:15 20:45 21:45 22:10

06:30 si 07:30 circula suplimentar din Bega un autobuz.

Sosiri – Plecări din: staţia SMURD (Spitalul Judeţean)

05:15 05:45 06:15 06:45 07:15 07:45 08:15 08:45 09:15
09:45 10:15 10:45 11:15 11:45 12:15 12:45 13:15 13:45 14:15
14:45 15:15 15:45 16:15 16:45 17:15 17:45 18:15 18:45 19:15
19:45 20:15 20:45 21:45 22:10

Program de circulaţie în zilele nelucrătoare

Plecări din: Autogara Transport Local(Bega, nr. 2)

05:00 05:15 05:45 06:15 06:45 07:15 07:45 08:15 08:45 09:15
09:45 10:15 10:45 11:15 11:45 12:15 12:45 13:15 13:45 14:15
14:45 15:15 15:45 16:15 16:45 17:15 17:45 18:15 18:45 19:15
19:45 20:15 20:45 21:45 22:10

Sosiri – Plecări din: staţia SMURD (Spitalul Judeţean)

05:20 05:40 06:10 06:40 07:10 07:40 08:10 08:40 09:10 09:40
10:10 10:40 11:10 11:40 12:10 12:40 13:10 13:40 14:10 14:40
15:10 15:40 16:10 16:40 17:10 17:40 18:10 18:40 19:10 19:40
20:10 20:40 21:10 21:40 22:10

Linia 26

Sapientia –Regele Ferdinand – Solidaritatea – Piaţa Diamant – Înfrăţirii – Fortuna – Lalelelor – Izvor – P-ţa Trandafirilor – Evidenţa Populaţiei – Cocoşul De Aur – Aleea Carpaţi – Ştrandul 1 Mai – Aleea Carpaţi – Darina – Electrica – Eroilor Martirii – P-ţa Teatrului – Poli 2 – Europa – Buşteni – Poclos – Tudor Vladimirescu – Piaţa Diamant – Corina 2 – Sapientia

Program de circulaţie în zilele lucrătoare

Plecări din: Sapientia

05:20 05:50 06:20 06:50 07:20 07:50 08:20 08:50 09:20 09:50
10:20 10:50 11:20 11:50 12:20 12:50 13:20 13:50 14:20 14:50
15:20 15:50 16:20 16:50 17:20 17:50 18:20 18:50 19:20 19:50
20:20 20:50 21:20 22:05

Plecări din: Aleea Carpaţi

05:20 05:50 06:20 06:50 07:20 07:50 08:20 08:50 09:20 09:50
10:20 10:50 11:20 11:50 12:20 12:50 13:20 13:50 14:20 14:50
15:20 15:50 16:20 16:50 17:20 17:50 18:20 18:50 19:20 19:50
20:20 20:50 21:20 22:05

Program de circulaţie în zilele nelucrătoare

Plecări din: Aleea Carpați

05:10 06:00 07:00 08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00
15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:10

Plecări din: Sapienția

05:30 06:30 07:30 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30
15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 20:30 21:30


Linia 27

Sapientia – Corina – Pandurilor – Mari Cristi – MBO – Panduru – Predeal – P-ţa Trandafirilor – Revoluţiei – P-ţa Republicii – 22 Decembrie 1989 – Spitalul Judeţean - Parcul Eroilor – Clinica de Oncologie – Braseria Universităţii – Nicolae Iorga – P-ţa Teatrului – Poli 2 – Budai Nagy Antal – Pandurilor – B-dul 1 Decembrie 1918 – Sapientia

Program de circulaţie în zilele lucrătoare

Plecări din: Sapientia

05:00 05:35 06:10 06:45 07:20 07:55 08:30 09:05 09:40 10:15
10:50 11:25 12:00 12:35 13:10 13:45 14:20 14:55 15:30 16:05
16:40 17:15 17:50 18:25 19:00 19:35 20:10 20:45 21:40 22:10

Sosiri – Plecări din: staţia Spitalul Judeţean

05:30 06:05 06:40 07:15 07:50 08:25 09:00 09:35 10:10 10:45
11:20 11:55 12:30 13:05 13:40 14:15 14:50 15:25 16:00 16:35
17:10 17:45 18:20 18:55 19:30 20:05 20:40 21:15 22:10

Program de circulaţie în zilele nelucrătoare

Plecări din: Sapientia

05:00 06:00 07:00 08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00
15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 21:50

Sosiri – Plecări din: staţia Spitalul Judeţean

05:30 06:30 07:30 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30
15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 20:30 21:25 22:10

Linia 43

Bega nr. 2 – ITA – Budiului – Olimp – Cosmos – Avram Iancu – Poli 2 – Europa – Busteni – Corina- Solidaritatea – Centrofarm – Corina – Fortuna – Lalelelor – Izvor – Cireşului – Dâmbul Pietros – Ciucaş – Generala 11 – Plasmaterm – Bega nr. 2

Program de circulaţie în zilele lucrătoare

Plecări din: Autogara Transport Local(Bega, nr. 2)

05:10 05:40 06:10 06:40 07:10 07:30 08:10 08:40 09:10 09:40
10:10 10:40 11:10 11:40 12:10 12:40 13:10 13:40 14:10 14:40
15:10 15:40 16:10 16:40 17:10 17:40 18:10 18:40 19:10 19:40
20:10 20:40 21:10 21:40

Plecări din: Centrofarm

05:10 05:40 06:10 06:40 07:10 07:40 08:10 08:40 09:10 09:40
10:10 10:40 11:10 11:40 12:10 12:40 13:10 13:40 14:10 14:40
15:10 15:40 16:10 16:40 17:10 17:40 18:10 18:40 19:10 19:40
20:10 20:40 21:10 21:40 22:10

Program de circulaţie în zilele nelucrătoare

Plecări din: Autogara Transport Local(Bega, nr. 2)

05:30 06:30 07:30 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30
15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 20:30 21:30

Plecări din: Centrofarm

06:00 07:00 08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00
15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00

Linia 44

Sapientia – Regele Ferdinand – Solidaritatea – Piaţa Diamant – Înfrăţirii – Fortuna – Moldovei – Macul Roşu – Dacia –PANDURU – IZVORU RECE – Predeal – Cireşului – Dâmbul Pietros – Ciucaş – Gara CFR – Autogara Voiajor – Traian Vuia – Record 2 – Chimie – Metro – Combinat -European Retail Park – Metro – Conserve – Record – Prodcomplex – Autogara Voiajor – Gara Mare – Olimp – Cosmos – Avram Iancu – Predeal – IZVORU RECE – PANDURU –Dacia – Macul Roşu – Moldovei – Poclos – Tudor Vladimirescu – Piaţa Diamant – Corina 2 – Sapientia

Program de circulaţie în zilele lucrătoare

Plecări din: European Retail Park(Combinat)

05:20 05:50 06:20 06:45 07:10 07:40 08:00 08:30 09:00 09:20
09:50 10:20 10:40 11:10 11:40 12:00 12:30 13:00 13:20 13:50
14:15 14:40 15:15 15:40 16:00 16:30 17:00 17:20 17:50 18:20
18:40 19:10 19:40 20:00 20:30 21:00 21:20 21:50 22:10

Plecări din: Sapienţia

05:15 05:40 06:15 06:30 07:00 07:20 07:50 08:20 08:40 09:10
09:40 10:00 10:30 11:00 11:20 11:50 12:20 12:40 13:10 13:40
14:00 14:30 15:00 15:20 15:50 16:20 16:40 17:10 17:40 18:00
18:30 19:00 19:20 19:50 20:20 20:35 21:10 21:40 22:05

Program de circulaţie în zilele nelucrătoare

Plecări din: European Retail Park(Combinat)

05:30 06:10 06:50 07:30 08:10 08:50 09:30 10:10 10:50 11:30
12:10 12:50 13:30 14:10 14:50 15:20 16:10 16:50 17:30 18:10
18:50 19:30 20:10 20:50 21:30 22:10

 

Plecări din: Sapienţia

05:20 06:15 06:50 07:30 08:10 08:50 09:30 10:10 10:50 11:30
12:10 12:50 13:30 14:10 14:50 15:30 16:10 16:50 17:30 18:10
18:50 19:30 20:10 20:50 21:30 22:10

 

 

Transport urban Tg. Mureș, în perioada sărbătorilor de iarnă.

Dec 16 2014

PROGRAM DE TRANSPORT URBAN TG. MUREŞ

Valabil în zilele de 25 – 26 decembrie 2014 și 02.01.2015

Linia 2b – program de zile nelucrătoare

Linia 3 – program de zile nelucrătoare

Linia 4

Plecări ERP(Combinat) 05:35 06:10 06:45 07:20 07:55 08:30 09:05 09:40 10:15 10:50 11:25 12:00 12:35 13:10 13:45 14:20 14:55 15:30 16:05 16:40 17:15 17:50 18:25 19:00 19:35 20:10 20:45 21:20 22:10

Plecări Foto 5:00 05:35 06:10 06:45 07:20 07:55 08:30 09:05 09:40 10:15 10:50 11:25 12:00 12:35 13:10 13:45 14:20 14:55 15:30 16:05 16:40 17:15 17:50 18:25 19:00 19:35 20:10 20:45 21:20 22:10

Linia 6 – program de zile nelucrătoare

Linia 10b – NU CIRCULA

Linia 12

Plecări Centrofarm 05:15 06:15 07:15 08:15 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15 20:15 21:15 22:10

Plecări Foto 05:45 06:45 07:45 08:45 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45  19:45 20:45 21:45

Linia 14

Plecări Aleea Carpați  05:15 06:15 07:15 08:15 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15   14:45 16:45 17:45 18:45 19:45 20:45 21:45

Plecări ERP(Combinat  05:45 06:45 07:45 08:45 09:45 10:45 11:45 12:45 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15 20:15 21:15 22:10

Linia 16 – program de zile nelucrătoare

Linia 17

Plecări Tudor 05:30 06:30 07:30 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:35 15:35 16:30 17:30 18:30 19:30 20:30 21:30

Plecări Europa(Combinat) 05:05 06:05 07:05 08:05 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:10 15:10 16:05 17:05 18:05 19:05 20:05 21:05 22:10

Linia 18 

Plecări ERP(Combinat  05:10 05:45 06:10 06:40 07:10 07:40 08:10 08:40 09:10 09:40 10:10 10:40 11:10 11:40 12:10 12:40 13:10 13:40 14:10 14:40 15:10 15:40 16:10 16:40 17:10 17:40 18:10 18:40 19:10 19:40 20:10 20:40 21:10 21:40 22:10

Plecări Spitalul Județean 05:05 05:35 06:05 06:35 07:05 07:35 08:05 08:35 09:05 09:35 10:05 10:35 11:05 11:35 12:05 12:35 13:05 13:35 14:05 14:35 15:05 15:35 16:05 16:35 17:05 17:35 18:05 18:35 19:05 19:35 20:05 20:35 21:05 21:35 22:05

Linia 19

Plecări Centrofarm  05:10 06:10 07:10 08:10 09:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10 19:10 20:10 22:05

Plecări SMURD  05:35 06:35 07:35 08:35 09:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35  15:35 16:35 17:35 18:35 19:35 20:35 21:35

Linia 20

Plecări  Centrofarm  05:40 06:40 07:40 08:40 09:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:40 20:40 21:40

Plecări Spitalul Județean  06:05 07:05 08:05 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:05 20:05 21:05  22:05

Linia 21 – program de zile nelucrătoare

Linia 23

Plecări Bega 05:15 06:15 07:15 08:15 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15 20:15 21:15 22:10

Plecări SMURD 05:40 06:40 07:40 08:40 09:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:40 20:40 21:40

LINIA 26– program de zile nelucrătoare

Linia 27– program de zile nelucrătoare

Linia 43 – program de zile nelucrătoare

Linia 44 – Plecări Sapientia 05:00 06:00 07:00 08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:20

Plecări Europa(Combinat) 05:30 06:30 07:30 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 20:30 22:10

ÎN DATA DE 27.12.2014 și 03.01.2015 – PROGRAM DE SÂMBĂTA.

ÎN DATA DE 28.12.2014 și 04.01.2015 – PROGRAM DE DUMINICA.

Programe de transport în perioada sărbătorilor. Autogara Transport Local SA.

Dec 16 2014

PROGRAMUL DE TRANSPORT TG. MURES – BUCURESTI

IN ZIUA DE 24.12.2014
TG MURES :   05:30 ;  07:30 ;  09:30 ;  11:30 ; 13:30 ;  15:30
BUCURESTI :  05:30 ;  07:30 ;  09:30 ;  11:30

IN ZIUA DE 25.12.2014, NU  CIRCULA!

IN ZIUA DE 26.12.2014
TG MURES : 11:30 ;  13:30 ;  15:30 ;  17:30 ;  19:30
BUCURESTI : 07:30 ; 09:30 ;  11:30 ;  13:30 ;  15:30 ; 17:30 ;  19:30

IN ZILELE DE  27 – 30.12.2014  CURSELE SE  EFECTUEAZA IN PROGRAM NORMAL

IN ZIUA DE  31.12.2014
TG MURES :  05:30 ;  07:30 ;  09:30 ;  11:30 ; 13:30 ;  15:30
BUCURESTI : 05:30 ;  07:30 ;  09:30 ;  11:30

IN ZIUA DE  01.01.2015  NU  CIRCULA!

IN ZIUA DE  02.01.2015
TG MURES :  11:30 ;  13:30 ;  15:30 ; 17:30 ;  19:30
BUCURESTI : 07:30 ;  09:30 ;  11:30 ;  13:30 ; 15:30 ;  17:30 ;  19:30

CDI TRANSPORT VA UREAZA SARBATORI FERICITE!

____________________________________________________________________

SC SIMSTEL IMPEX SRL

23.12.2014 PROGRAM NORMAL

24.12.2014 PROGRAM NORMAL

25.12.2014 NU CIRCULA

26.12.2014 LUDUS – TG. MURES      PLECARI DIN LUDUS 07:40  09:40  11:40  13:40  15:40  17:40  20:40

PLECARI DIN TG. MURES  08:00  10:00  12:00 14:00 16:00  18:00  19:20

PENTRU CELELALTE TRASEE PROGRAM DE DUMINICA.

27.12.2014 – PROGRAM DE SAMBATA

2.12.2014 – PROGRAM DE DUMINICA

29.12.2014 – PROGRAM NORMAL

30.12.2014- PROGRAM NORMAL

31.12.2014 – PROGRAM NORMAL, CU EXCEPTIA LUDUS – TG. MURES LA CARE NU CIRCULA CURSA DE DE 20:40 DIN LUDUS SI 22:00 DIN TG. MURES

01.01.2015 – NU CIRCULA

02.01.2015 – LUDUS- TG. MURES, PLECARI DIN LUDUS  07:40  09:40  11:40  13:40  15:40  17:40  20:40

PLECARI DIN TG. MURES  08:00  10:00  12:00 14:00 16:00  18:00  19:20

PENTRU CELELALTE TRASEE PROGRAM DE DUMINICA.

03.01.2015 – PROGRAM DE SAMBATA

04.01.2015 – PROGRAM DE DUMINICA

05.01.2015 – PROGRAM NORMAL.

SC SIMSTEL IMPEX SRL VA UREAZA SARBATORI FERICITE SI LA MULTI ANI!

Autobuz special Moș Crăciun.

Dec 05 2014

22

 

JOI 18.12.2014 LINIA 23

VINERI 19.12.2014 LINIA 4

SAMBATA 20.12.2014 LINIA 17

DUMINICA-LUNI NU CIRCULA

 

1 Decembrie – Program de transport.

Noi 27 2014

Cu ocazia zilei naționale a României în data de 01.12.2014

programul de transport va fi cel din zilelele de sâmbăta.

Ora de iarnă!

Oct 22 2014

iarnaAnual, în ultima duminică din octombrie se trece la ora de iarnă.

Anul acesta, ceasul se va da cu o oră înapoi în noaptea de 25 spre 26 octombrie,

 când ora 4.00 va deveni ora 3.00.