Trasee Tg. Mureș

LINII DE AUTOBUZ URBAN

PROGRAM DE TRANSPORT   – Valabil din data de 16.09.2013

 

Călătoreşte responsabil. Cumpără bilet.

 

Linia 1 (nu circulă în vacanțele școlare și zile nelucrătoare)

 

Plecări Mureșeni Sat: , 07:20

Circulă pe traseul:

Mureșeni Sat – Dezrobirii – Gh.Doja – Bega – Generală 11 –Olimp – Cosmos – Avram Iancu – P-ţa Trandafirilor – Papiu Ilarian – Mihai Eminescu – Clinica O.R.L – SMURD – Secuilor Martiri – Gara Mică – P-ţa Teatrului – Cireşului – Dâmbul Pietros – Ciucaş – Generala 11 – Plasmaterm – Autogara Transport Local.

Retur orele: 12:10 , 13:10 și 14:10 de la stația Cireșului (MIU)

Circulă pe traseul:

Cursa de 12:10; 13:10 Cireșului(MIU) – B- dul 1848 – Generala 11 – Bega – Gh. Doja – Mureșeni Sat – Gh. Doja – Mocca …Cireșului

Cursa de 14:10 Cireșului(MIU) – B- dul 1848 – Generală 11 – Bega – Gh. Doja – Mureșeni Sat – se retrage la garaj

 

Linia 2 

 

European Retail Park - Metro – Conserve – Record – Prodcomplex – Autogara Voiajor – Trecătorul – Mocca – P-ţa Trandafirilor – Papiu Ilarian – Mihai Eminescu – Clinica O.R.L – SMURD – Secuilor Martiri – Gara Mică – P-ţa Teatrului – Mocca – Gara CFR – Autogara Voiajor – Traian Vuia – Record 2 – Chimie – Metro – Combinat – European Retail Park 

Plecari E.R.P.

06:00 07:00 08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00

Sosiri/Plecari

06:25 07:25 08:25 09:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25

NU CIRCULA SAMBATA, DUMINICA SI SARBATORI LEGALE.

Plecare 07:24 din E.R.P.(Combinat)  - NU CIRCULA IN VACANTELE SCOLARE

Linia 2b

Mureşeni Sat – Dezrobirii – Ambient – Complexul Transilvania – Fabrica de zahăr – Nicolae Bălcescu – Gimnaziul Nicolae Bălcescu – Ady Endre – Salcîmilor – Săvineşti – Iuliu Maniu – P-ţa Trandafirilor – Papiu Ilarian – Mihai Eminescu – Clinica O.R.L – SMURD – Secuilor Martiri – Gara Mică – P-ţa Teatrului – Cîmpului – P-ţa Oneşti – Rovinari – Libertăţii – Fabrica de zahăr – Complexul Transilvania – Ambient – Mureşeni Sat

Program de circulaţie în zilele lucrătoare

Plecări din: Mureşeni Sat

05:00 05:35 06:10 06:45 07:20 07:55 08:30 09:05 09:40 10:15
10:50 11:25 12:00 12:35 13:10 13:45 14:20 14:55 15:30 16:05
16:40 17:15 17:50 18:25 19:00 19:35 20:10 20:45 21:40 22:10

Sosiri – Plecări din: staţia SMURD  (Spitalul Judeţean)

05:00 05:35 06:10 06:45 07:20 07:55 08:30 09:05 09:40 10:15
10:50 11:25 12:00 12:35 13:10 13:45 14:20 14:55 15:30 16:05
16:40 17:15 17:50 18:25 19:00 19:35 20:10 20:45 21:20 22:10

Program de circulaţie în zilele nelucrătoare

Plecări din: Mureşeni Sat

05:20 06:20 07:20 08:20 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50
15:50 16:50 18:20 19:20 20:20 21:30

Sosiri – Plecări din: staţia SMURD  (Spitalul Judeţean)

05:50 06:50 07:50 08:50 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20
16:20 17:20 18:50 19:50 20:50 22:00

 

Linia 2e

Plecare la orele 07:15 din Mureșeni Sat

Mureşeni Sat – Dezrobirii – Ambient – Complexul Transilvania – Fabrica de zahăr – Nicolae Bălcescu – Gimnaziul Nicolae Bălcescu – Ady Endre – Salcîmilor – Săvineşti – Electrica – Evreilor Martiri – Papiu Ilarian – Mihai Eminescu – Clinica O.R.L – SMURD – Secuilor Martiri – Gara Mică – P-ţa Teatrului – Mocca – Bega

Nu circulă sâmbăta, duminica, sărbători legale si vacanțe școlare.

Linia 3

Gara CFR – Mocca – P-ţa Bulgarilor – Cuza Vodă – Matei Corvin – Voinicenilor – A.I Cuza – Remetea – Pomilor – Zambilei – Cetinei – Zărandului – Fânaţelor – Ceangăilor – Remetea Nouă – A.I Cuza – Podul Mureş – Sala Polivalentă – Piaţa de Zi – Iuliu Maniu – Mocca – Gara CFR

Program de circulaţie în zilele lucrătoare

Plecări din: Gara CFR

05:30 06:35 08:00 10:00 11:10 12:20 13:30 14:40 15:50 17:00
18:00 19:00 20:20 22:20

Plecări din: staţia Cetinei

05:00 06:00 07:25 08:35 10:35 11:45 12:55 14:05 15:15 16:10
17:30 18:30 19:30 20:50 22:50

Program de circulaţie în zilele nelucrătoare

Plecări din: Autogara Transport Local(Bega, nr. 2)

05:30 06:35 08:00 10:00 12:20 13:30 14:40 16:00 17:10 19:10
20:20 22:20

Plecări din: staţia Cetinei

05:00 06:00 07:10 08:35 10:35 12:55 14:05 15:15 16:35 17:35
19:45 20:55 22:50

Linia 4

European Retail Park - Metro – Conserve – Record – Prodcomplex – Autogara Voiajor – Gara Mare – Olimp – Cosmos – Avram Iancu – P-ţa Trandafirilor – Evidenţa Populaţiei – Cocoşul De Aur – Tisei – Voinicenilor – P-ţa Unirii – FOTO – Parc Unirii – Decebal – Podul Mureş – Electrica – Evreilor Martiri – P-ţa Teatrului – Cireşului – Dâmbul Pietros – Ciucaş – Gara CFR – Autogara Voiajor – Traian Vuia – Record 2 – Chimie – Metro – Combinat – European Retail Park

Program de circulaţie în zilele lucrătoare

Plecări din: Unirii(Foto)

05:05 05:21 05:35 05:49 06:03 06:17 06:31 06:45 06:59
07:13 07:27 07:41 07:55 08:09 08:23 08:37 08:51 09:05 09:19
09:33 09:47 10:01 10:15 10:29 10:43 10:57 11:11 11:25 11:39
11:53 12:07 12:21 12:35 12:49 13:03 13:17 13:31 13:45 13:59
14:13 14:27 14:41 14:55 15:09 15:23 15:37 15:51 16:05 16:19
16:33 16:47 17:01 17:15 17:33 17:50 18:08 18:25 18:43 19:00
19:18 19:35 19:53 20:10 20:28 20:45 21:05 21:20 21:35 22:15

Plecări European Retail Park(Combinat)

05:00 05:14 05:28 05:42 05:56 06:10 06:24 06:38 06:52 07:06
07:20 07:34 07:48 08:02 08:16 08:30 08:44 08:58 09:12 09:26
09:40 09:54 10:08 10:22 10:36 10:50 11:04 11:18 11:32 11:46
12:00 12:14 12:28 12:42 12:56 13:10 13:24 13:38 13:52 14:06
14:20 14:34 14:48 15:02 15:16 15:30 15:44 15:58 16:12 16:26
16:40 16:58 17:15 17:33 17:50 18:08 18:25 18:43 19:00 19:18
19:35 19:53 20:10 20:28 20:45 21:05 21:35 22:15

Program de circulaţie în zilele de sâmbătă

Plecări din: Unirii(Foto)

05:00 05:24 05:48 06:10 06:34 06:58 07:20 07:44 08:08 08:30
08:54 09:18 09:40 10:04 10:28 10:50 11:14 11:38 12:00 12:24
12:48 13:10 13:34 13:58 14:20 14:44 15:08 15:30 15:54 16:18
16:40 17:04 17:28 17:50 18:14 18:38 19:00 19:24 19:48 20:10
20:34 20:58 21:20 21:44 22:10

Plecări European Retail Park(Combinat)

05:13 05:35 06:04 06:23 06:45 07:09 07:33 07:55 08:19 08:43
09:05 09:29 09:53 10:15 10:39 11:03 11:25 11:49 12:13 12:35
12:59 13:23 13:45 14:09 14:33 14:55 15:19 15:43 16:05 16:29
16:53 17:15 17:39 18:03 18:25 18:49 19:13 19:35 19:59 20:23
20:45 21:10 21:40 22:10

Program de circulaţie în zilele de duminica

Plecări din: Unirii(Foto)

05:18 05:53 06:28 07:03 07:38 08:13 08:48 09:23 09:58 10:33
11:08 11:43 12:18 12:53 13:28 14:05 14:38 15:13 15:48 16:23
16:58 17:33 18:08 18:43 19:18 19:53 20:28 21:03 21:38 22:10

Plecări European Retail Park(Combinat)

05:18 05:53 06:28 07:05 07:38 08:13 08:48 09:23 09:58 10:33
11:08 11:43 12:18 12:53 13:28 14:05 14:38 15:13 15:48 16:23
16:58 17:33 18:08 18:43 19:18 19:53 20:28 21:03 21:38 22:10

 

 

Linia 6

Centrofarm – Piaţa Diamant – Înfrăţirii – Fortuna – Lalelelor – Izvor – Cardinal Iuliu Hossu – Câmpului – P-ţa Oneşti – Rovinari – Libertăţii – Fabrica De Zahăr – Complexul Transilvania – Ambient –Mureşeni Sat – Dezrobirii – Ambient – Complexul Transilvania – Fabrica De Zahăr – Nicolae Bălcescu – Gimnaziul Nicolae Bălcescu – Ady Endre – Salcămilor – Săvineşti – Iuliu Maniu – Poli 2 – Europa – Buşteni – Pocloş – Tudor Vladimirescu – Piaţa Diamant – Centrofarm

Program de circulaţie în zilele lucrătoare

Plecări din: Centrofarm

05:15 05:50 06:25 07:00 07:35 08:10 08:45 09:20 09:55 10:30
11:05 11:40 12:15 12:50 13:25 14:00 14:35 15:10 16:00 17:10
18:20 19:30 20:40 22:00

Plecări din: Mureşeni Sat

05:10 05:50 06:25 07:00 07:35 08:10 08:45 09:20 09:55 10:30
11:05 11:40 12:15 12:50 13:25 14:00 14:35 15:10 15:45 16:35
17:45 18:55 20:05 21:15

Program de circulaţie în zilele nelucrătoare

Plecări din: Centrofarm

05:20 06:20 07:20 08:20 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50
15:50 17:10 18:10 19:10 20:10 21:10 22:10

Plecări din: Mureşeni Sat

05:50 06:50 07:50 08:50 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20
16:20 17:40 18:40 19:40 20:40 21:40

 

 

Linia 10 b

Intersectia Bardestiului – Voinicenilor –  Unirii – Decebal – Podul Mureş – Aleea Carpati – Strandul 1 Mai – 22 Decembrie 1989 – Spitalul Judeţean - Parcul Eroilor – Clinica de Oncologie – Braseria Universitatii – şi retur

Program de circulaţie în zilele lucrătoare

Plecări din: Intersecţia Bărdeştiului

 05:20 06:20 07:20 08:20 09:20 10:20 11:50 12:50 13:50 14:50
 

Sosiri/Plecări din: Unirii

05:30 06:30 07:30 08:30 09:30 10:30 12:00 13:00 14:00 15:00
 

Plecări din: Braseria Universităţii

05:50 06:50 07:50 08:50 09:50 10:50 12:20 13:20 14:20 15:20
 

Program de circulaţie în zilele nelucrătoare

Plecări din: Intersecţia Bărdeştiului

08:20 09:20 10:20 11:50 12:50 13:50 14:50
 

Sosiri/Plecări din: Unirii

08:30 09:30 10:30 11:30 13:00 14:00 15:00
 

Plecări din: Braseria Universităţii

08:50 09:50 10:50 12:20 13:20 14:20 15:20
 

Linia 12

Centrofarm – Corina – Fortuna – Lalelelor – Izvor – P-ţa Trandafirilor – Evidenţa Populaţiei – Cocoşul De Aur – Tisei – Voinicenilor – P-ţa Unirii – Plopilor – Unirii – Decebal – Podul Mureş – Electrica – Evreilor Martiri – P-ţa Teatrului – Poli 2 – Europa – Buşteni – B-Dul 1Dec.1918 – Regele Ferdinand – Solidaritatea –Centrofarm

Program de circulaţie în zilele lucrătoare

Plecări din: Centrofarm

05:00 05:15 05:30 05:45 06:00 06:15 06:30 06:45 07:00 07:15
07:30 07:45 08:00 08:15 08:30 08:45 09:00 09:15 09:30 09:45
10:00 10:15 10:30 10:45 11:00 11:15 11:30 11:45 12:00 12:15
12:30 12:45 13:00 13:15 13:30 13:45 14:00 14:15 14:30 14:45
15:00 15:15 15:30 15:45 16:00 16:15 16:30 16:45 17:00 17:15
17:30 17:45 18:00 18:15 18:30 18:45 19:00 19:15 19:30 19:45
20:00 20:15 20:30 20:45   21:15   21:45 22:10

Plecări din: Unirii(Foto)

05:00 05:15 05:30 05:45 06:00 06:15 06:30 06:45 07:00 07:15
07:30 07:45 08:00 08:15 08:30 08:45 09:00 09:15 09:30 09:45
10:00 10:15 10:30 10:45 11:00 11:15 11:30 11:45 12:00 12:15
12:30 12:45 13:00 13:15 13:30 13:45 14:00 14:15 14:30 14:45
15:00 15:15 15:30 15:45 16:00 16:15 16:30 16:45 17:00 17:15
17:30 17:45 18:00 18:15 18:30 18:45 19:00 19:15 19:30 19:45
20:00 20:15 20:30 20:45   21:15   21:45 22:10

Program de circulaţie în zilele nelucrătoare

Plecări din: Centrofarm

05:15 05:45 06:15 06:45 07:15 07:45 08:15 08:45 09:15 09:45
10:15 10:45 11:15 11:45 12:15 12:45 13:15 13:45 14:15 14:45
15:15 15:45 16:15 16:45 17:15 17:45 18:15 18:45 19:15 19:45
20:15 20:45 21:15 21:45 22:10

Plecări din: Unirii(Foto)

05:15 05:45 06:15 06:45 07:15 07:45 08:15 08:45 09:15 09:45
10:15 10:45 11:15 11:45 12:15 12:45 13:15 13:45 14:15 14:45
15:15 15:45 16:15 16:45 17:15 17:45 18:15 18:45 19:15 19:45
20:15 20:45 21:15 21:45 22:10

 

Linia 14

European Retail Park – Metro – Conserve – Record – Prodcomplex – Autogara Trans Sil – ITA – Budiului – Olimp – Cosomos – Avram Iancu – Cardinal Iuliu Hossu – P-ţa de zi – Matei Corvin – Aleea Carpaţi –Ştrandul 1 Mai - Aleea Carpaţi – Darina – Sala Polivalenta – P-ţa de zi – Iuliu Maniu – Cireşului – Dâmbul Pietros – Ciucaş – Generala 11 – Plasmaterm – Autogara Trans Sil – Traian Vuia – Record 2 – Chimie – Metro – Combinat – European Retail Park

Program de circulaţie în zilele lucrătoare

Plecări din: European Retail Park(Combinat)

05:15 05:45 06:15 06:45 07:15 07:45 08:15 08:45 09:15 09:45
10:15 10:45 11:15 11:45 12:15 12:45 13:15 13:45 14:14 14:45
15:15 15:45 16:15 16:45 17:15 17:45 18:15 18:45 19:15 19:45
20:15 20:45 21:15 21:45 22:15

Plecări din: Aleea Carpaţi

05:15 05:45 06:15 06:45 07:15 07:45 08:15 08:45 09:15 09:45
10:15 10:45 11:15 11:45 12:15 12:45 13:15 13:45 14:14 14:45
15:15 15:45 16:15 16:45 17:15 17:45 18:15 18:45 19:15 19:45
20:15 20:45 21:15 21:45 22:15

Program de circulaţie în zilele nelucrătoare

Plecări din: European Retail Park(Combinat)

05:15 05:45 06:15 06:45 07:15 07:45 08:15 08:45 09:15 09:45
10:15 10:45 11:15 11:45 12:15 12:45 13:15 13:45 14:15 15:15
16:15 17:15 18:15 19:15 20:15 21:15 22:15

Plecări din: Aleea Carpaţi

05:15 05:45 06:15 06:45 07:15 07:45 08:15 08:45 09:15 09:45
10:15 10:45 11:15 11:45 12:15 12:45 13:15 13:45 14:15 14:45
15:45 16:45 17:45 18:45 19:45 20:45 21:45

 

Linia 16

European Retail Park – Metro – Conserve – Record – Prodcomplex – Autogara Voiajor – Trecătorul – Olimp – Cosmos – Avram Iancu – Cardinal Iuliu Hossu – Cîmpului – P-ţa Oneşti – Ady Endre – Salcîmilor – Săvineşti – Iuliu Maniu – Cireşului – Dîmbul Pietros – Ciucaş – Gara CFR – Autogara Voiajor – Traian Vuia – Record 2 – Chimie – Metro – Combinat – European Retail Park

Program de circulaţie în zilele lucrătoare

Plecări din: European Retail Park(Combinat)

05:10 05:50 06:15 07:00 07:30 08:10 08:40 09:20 09:50 10:30
11:00 11:40 12:10 12:50 13:20 14:10 14:40 15:10 15:40 16:20
16:50 17:30 18:05 18:40 19:15 19:50 20:25 21:00 21:35 22:15

Plecări din: Ady Endre

05:10 05:50 06:15 07:00 07:30 08:10 08:40 09:20 09:50 10:30
11:00 11:40 12:10 12:50 13:20 14:10 14:40 15:10 15:40 16:20
16:50 17:30 18:05 18:40 19;:15 19:50 20:25 21:00 21:35 22:15

Program de circulaţie în zilele nelucrătoare

Plecări din: European Retail Park(Combinat)

05:10 06:10 07:10 08:10 09:10 10:10 11:10 12:10 14:10 15:10
16:10 17:10 18:10 19:10 20:10 22:10

Plecări din: Ady Endre

05:40 06:40 07:40 08:40 09:40 10:40 11:40 13:10 14:40 15:40
16:40 17:40 18:40 19:40 21:10

 

Linia 17

European Retail Park – Metro – Conserve – Record – Prodcomplex – Autogara Voiajor – Trecătorul – Mocca – Poli 2 – Europa – Buşteni – B-Dul 1Dec. 1918 – Regele Ferdinand – Solidaritatea – Centrofarm – Masini de  calcul – Centrofarm – Corina – Fortuna – Lalelelor – Izvor – Mocca – Gara CFR – Autogara Voiajor – Traian Vuia – Record 2 – Chimie – Metro –Combinat – European Retail Park

Program de circulaţie în zilele lucrătoare

Plecări din: European Retail Park(Combinat)

05:05 05:20 05:35 05:50 06:05 06:20 06:35 06:50 07:05 07:20
07:35 07:50 08:05 08:20 08:35 08:50 09:05 09:20 09:35 09:50
10:05 10:20 10:35 10:50 11:05 11:20 11:35 11:50 12:05 12:20
12:35 12:50 13:05 13:20 13:35 13:50 14:05 14:20 14:35 14:50
15:05 15:20 15:35 15:50 16:05 16:20 16:35 16:55 17:15 17:35
17:55 18:15 18:35 18:55 19:15 19:35 19:55 20:15 20:35 20:55
21:15 21:35 21:55 22:15

Plecări din: Centrofarm

05:05 05:20 05:35 05:50 06:05 06:20 06:35 06:50 07:05 07:20
07:35 07:50 08:05 08:20 08:35 08:50 09:05 09:20 09:35 09:50
10:05 10:20 10:35 10:50 11:05 11:20 11:35 11:50 12:05 12:20
12:35 12:50 13:05 13:20 13:35 13:50 14:05 14:20 14:35 14:50
15:05 15:20 15:35 15:50 16:05 16:25 16:45 17:05 17:25 17:45
18:05 18:25 18:45 19:05 19:25 19:45 20:05 20:25 20:45 21:05
21:25 21:45 22:05

Program de circulaţie în zilele nelucrătoare

Plecări din: European Retail Park(Combinat)

05:00 05:30 06:00 06:30 07:00 07:30 08:00 08:30 09:00 09:30
10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:05 14:30
15:05 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30
20:00 20:30 21:00 21:30 22:10

Plecări din: Centrofarm

05:00 05:30 06:00 06:30 07:00 07:30 08:00 08:30 09:00 09:30
10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30
15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30
20:00 20:30 21:00 21:30 22:10

 

 

Linia 18

European Retail Park - Metro – Conserve – Record – Prodcomplex – Autogara Voiajor – Trecătorul – Mocca – P-ţa Trandafirilor – Revoluţiei – P-ţa Republicii – 22 Decembrie 1989 –Spitalul Judeţean – Parcul Eroilor – Clinica de Oncologie – Braseria Universităţii – Nicolae Iorga – P-ţa Teatrului – Mocca – Gara CFR – Autogara Voiajor – Traian Vuia – Record 2 – Chimie – Metro – Combinat – European Retail Park

Program de circulaţie în zilele lucrătoare

Plecări din: European Retail Park(Combinat)

05:05 05:20 05:35 05:50 06:05 06:20 06:35 06:50 07:05 07:20
07:35 07:50 08:05 08:20 08:35 08:50 09:05 09:20 09:50 10:05
10:20 10:35 10:50 11:05 11:20 11:35 11:50 12:05 12:20 12:35
12:50 13:05 13:20 13:35 13:50 14:05 14:20 14:35 14:50 15:05
15:20 15:35 15:50 16:05 16:20 16:35 16:50 17:05 17:25 17:45
18:05 18:25 18:45 19:05 19:25 19:45 20:05 20:25 20:45 21:05
21:25 21:45 22:15  

Sosiri – Plecări din: Spitalul Judeţean

05:15* 05:30 05:45 06:00 06:15 06:30 06:45 07:00 07:15 07:30
07:45 08:00 08:15 08:30 08:45 09:00 09:15 09:30 09:45 10:00
10:15 10:30 10:45 11:00 11:15 11:30 11:45 12:00 12:15 12:30
12:45 13:00 13:15 13:30 13:45 14:00 14:15 14:30 14:45 15:00
15:15 15:30 15:45 16:00 16:15 16:30 16:45 17:00 17:15 17:30
17:50 18:10 18:30 18:50 19:10 19:30 19:50 20:10 20:30 20:50
21:10 21:30 21:50 22:10  

La orele 05:15 autobuzul pleaca din Statia Republicii inspre Spitalul Judetean – Combinat.

Program de circulaţie în zilele nelucrătoare

Plecări din: European Retail Park(Combinat)

05:10* 05:40 06:10 06:40 07:10 07:40 08:10 08:40 09:10 09:40
10:10 10:40 11:10 11:40 12:10 12:40 13:10 13:40 14:10 14:40
15:10 15:40 16:10 16:40 17:10 17:40 18:10 18:40 19:10 19:40
20:10 20:40 21:10 21:40 22:10

Sosiri – Plecări din: Spitalul Judeţean

05:10 05:35 06:05 06:35 07:05 07:35 08:05 08:35 09:05 09:35
10:05 10:35 11:05 11:35 12:05 12:35 13:05 13:35 14:05 14:35
15:05 15:35 16:05 16:35 17:05 17:35 18:05 18:35 19:05 19:35
20:05 20:35 21:05 21:35 22:05

*Maşina de 05:10 pleacă din staţia Republicii .

 

 

Linia 19

Centrofarm – Piaţa Diamant – Înfrăţirii – Fortuna – Lalelelor – Izvor – P-ţa Trandafirilor – Papiu Ilarian – Mihai Eminescu – Clinica O.R.L – SMURD – Secuilor Martirii – Gara Mică – P-ţa Teatrului – Poli 2 – Europa – Buşteni – Pocloş – Tudor Vladimirescu – Piaţa Diamant  –Centrofarm

Program de circulaţie în zilele lucrătoare

 

Plecări din: Centrofarm

05:15 05:35 05:55 06:15 06:35 06:55 07:15 07:35 07:55 08:15
08:45 09:15 09:45 10:15 10:45 11:15 11:45 12:15 12:45 13:15
13:45 14:15 14:45 15:15 15:45 16:15 16:45 17:15 17:45 18:15
18:45 19:15 19:45 20:15 20:45 21:15 21:45 22:15  

Sosiri – Plecări din: staţia SMURD  (Spitalul Judeţean)

05:40 06:00 06:20 06:40 07:00 07:20 07:40 08:00 08:20 08:40
09:10 09:40 10:10 10:40 11:10 11:40 12:10 12:40 13:10 13:40
14:10 14:40 15:10 15:40 16:10 16:40 17:10 17:40 18:10 18:40
19:10 19:40 20:10 20:40 21:10 21:40 22:10 1

Program de circulaţie în zilele nelucrătoare

Plecări din: Centrofarm

05:20 05:50 06:20 06:50 07:20 07:50 08:20 08:50 09:20 09:50
10:20 10:50 11:20 11:50 12:20 12:50 13:20 13:50 14:20 14:40
15:20 15:50 16:20 16:50 17:20 17:50 18:20 18:50 19:20 19:50
20:20 20:50 21:20 21:50

Sosiri – Plecări din: staţia SMURD  (Spitalul Judeţean)

05:45 06:15 06:45 07:15 07:45 08:15 08:45 09:15 09:45 10:15
10:45 11:15 11:45 12:15 12:45 13:15 13:45 14:15 14:45 15:15
15:45 16:15 16:45 17:15 17:45 18:15 18:45 19:15 19:45 21:15
21:45 22:10

 

 

Linia 20

Centrofarm – Corina – Fortuna – Lalelelor – Izvor – P-ţa Trandafirilor – Revoluţiei – P-ţa Republicii – 22 Decembrie 1989 – Spitalul Judeţean - Parcul Eroilor – Clinica de Oncologie – Braseria Universităţii – Nicolae Iorga – P-ţa Teatrului – Poli 2 – Europa – Buşteni – B-Dul 1Dec.1918 – Regele Ferdinand – Solidaritatea – Centrofarm

Program de circulaţie în zilele lucrătoare

Plecări din: Centrofarm

05:05 05:25 05:45 06:05 06:25 06:45 07:05 07:25 07:45 08:05
08:30 09:00 09:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00
13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00
18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30 22:05  
 

Sosiri – Plecări din: staţia Spitalul Judeţean


05:30 05:50 06:10 06:30 06:50 07:10 07:30 07:50 08:10
08:30 08:55 09:25 09:55 10:25 10:55 11:25 11:55 12:25 12:55
13:25 13:55 14:25 14:55 15:25 15:55 16:25 16:55 17:25 17:55
18:25 18:55 19:25 19:55 20:25 20:55 21:25 21:55 22:25  
 

Program de circulaţie în zilele nelucrătoare

Plecări din: Centrofarm

05:05 05:35 06:05 06:35 07:05 07:35 08:05 08:35 09:05 09:35
10:05 10:35 11:05 11:35 12:05 12:35 13:05 13:35 14:05 14:35
15:05 15:35 16:05 16:35 17:05 17:35 18:05 18:35 19:05 19:35
20:05 20:35 21:05 21:35 22:10

Sosiri – Plecări din: staţia  Spitalul Judeţean

05:30 06:00 06:30 07:00 07:30 08:00 08:30 09:00 09:30 10:00
10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00
15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 21:00
21:30 22:00

 

Linia 21

Centrofarm – Piaţa Diamant – Înfrăţirii – Pandurilor – Mari Cristi – MBO – Panduru – Calea Sighişoarei(Centură)  - Generala 11 – Plasmaterm – Autogara Trans Sil – Traian Vuia – Record – Chimie – Metro – Combinat – European Retail Park şi retur

Program de circulaţie în zilele lucrătoare

Plecări din: European Retail Park(Combinat)

05:40 06:10 06:40 07:10 07:40 12:40 13:10 13:40 14:10 14:40
15:15 22:15

Plecări din: Centrofarm

05:10 05:40 06:10 06:40 07:10 07:40 12:40 13:10 13:40 14:10
14:40 21:10

Program de circulaţie în zilele nelucrătoare

Plecări din: European Retail Park(Combinat)

06:10 14:10 22:10

Plecări din: Centrofarm

05:10 13:10 21:10

 

Linia 23

Autogara Transport Local – ITA – Budiului – Olimp – Cosmos – Avram Iancu – P-ţa Trandafirilor – Papiu Ilarian – Mihai Eminescu – Clinica O.R.L – SMURD – Secuilor Martiri – Gara Mică – P-ţa Teatrului – Cireşului – Dâmbul Pietros – Ciucaş – Generala 11 – Plasmaterm – Autogara Transport Local


Program de circulaţie în zilele lucrătoare

Plecări din: Autogara Transport Local(Bega, nr. 2)

05:00 05:20 05:40 06:00 06:25 06:40 07:00 07:15 07:30 08:00
08:20 08:40 09:00 09:20 09:40 10:00 10:20 10:40 11:00 11:20
11:40 12:00 12:20 12:40 13:00 13:20 13:40 14:00 14:20 14:40
15:00 15:20 15:40 16:00 16:20 16:40 17:00 17:20 17:45 18:15
18:45 19:15 19:45 20:15 20:45 21:15 21:45 22:10

Sosiri – Plecări din: staţia SMURD  (Spitalul Judeţean)

05:25 05:45 06:05 06:25 06:50 07:05 07:25 07:45 07:55 08:25
08:45 09:05 09:25 09:45 10:05 10:25 10:45 11:05 11:25 11:45
12:05 12:25 12:45 13:05 13:25 13:45 14:05 14:25 14:45 15:05
15:25 15:45 16:05 16:25 16:45 17:05 17:25 17:45 18:10 18:35
19:10 19:35 20:05 20:35 21:05 21:35 22:05

Program de circulaţie în zilele nelucrătoare

Plecări din: Autogara Transport Local(Bega, nr. 2)

05:00 05:15 05:45 06:15 06:45 07:15 07:45 08:15 08:45 09:15
09:45 10:15 10:45 11:15 11:45 12:15 12:45 13:15 13:45 14:15
14:45 15:15 15:45 16:15 16:45 17:15 17:45 18:15 18:45 19:15
19:45 20:15 20:45 21:45 22:10

Sosiri – Plecări din: staţia SMURD  (Spitalul Judeţean)

05:20 05:40 06:10 06:40 07:10 07:40 08:10 08:40 09:10 09:40
10:10 10:40 11:10 11:40 12:10 12:40 13:10 13:40 14:10 14:40
15:10 15:40 16:10 16:40 17:10 17:40 18:10 18:40 19:10 19:40
20:10 20:40 21:10 21:40 22:10

 

 

Linia 26

Sapientia –Regele Ferdinand – Solidaritatea – Piaţa Diamant – Înfrăţirii – Fortuna – Lalelelor – Izvor – P-ţa Trandafirilor – Evidenţa Populaţiei – Cocoşul De Aur – Aleea Carpaţi – Ştrandul 1 Mai – Aleea Carpaţi – Darina – Electrica – Eroilor Martirii – P-ţa Teatrului – Poli 2 – Europa – Buşteni – Poclos – Tudor Vladimirescu – Piaţa Diamant – Corina 2 – Sapientia

Program de circulaţie în zilele lucrătoare

Plecări din: Sapientia

05:20 05:50 06:20 06:50 07:20 07:50 08:20 08:50 09:20 09:50
10:20 10:50 11:20 11:50 12:20 12:50 13:20 13:50 14:20 14:50
15:20 15:50 16:20 16:50 17:20 17:50 18:20 18:50 19:20 19:50
20:20 20:50 21:20 22:05

 

Plecări din: Aleea Carpaţi

05:20 05:50 06:20 06:50 07:20 07:50 08:20 08:50 09:20 09:50
10:20 10:50 11:20 11:50 12:20 12:50 13:20 13:50 14:20 14:50
15:20 15:50 16:20 16:50 17:20 17:50 18:20 18:50 19:20 19:50
20:20 20:50 21:20 22:05

 

Program de circulaţie în zilele nelucrătoare

Plecări din: Aleea Carpați

05:10 06:00 07:00 08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00
15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:10

Plecări din: Sapienția

05:30 06:30 07:30 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30
15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 20:30 21:30

Linia 27

Sapientia – Corina – Pandurilor – Mari Cristi – MBO – Panduru – Predeal – P-ţa Trandafirilor – Revoluţiei – P-ţa Republicii – 22 Decembrie 1989 – Spitalul Judeţean - Parcul Eroilor – Clinica de Oncologie – Braseria Universităţii – Nicolae Iorga – P-ţa Teatrului – Poli 2 – Budai Nagy Antal – Pandurilor – B-dul 1 Decembrie 1918 – Sapientia

 

Program de circulaţie în zilele lucrătoare

Plecări din: Sapientia

05:00 05:35 06:10
06:45 07:20
07:55 08:30
09:05 09:40 10:15 10:50 11:25 12:00
12:35 13:10
13:45 14:20
14:55 15:30
16:05 16:40 17:15 17:50
18:25 19:00 19:35 20:10 20:45 21:40 22:10

Sosiri – Plecări din: staţia Spitalul Judeţean


05:30 06:05 06:40
07:15 07:50
08:25 09:00

09:35 10:10 10:45 11:20 11:55 12:30
13:05 13:40

14:15 14:50
15:25 16:00
16:35 17:10 17:45
18:20 18:55 19:30 20:05 20:40 21:15 22:10

Program de circulaţie în zilele nelucrătoare

Plecări din: Sapientia

05:00 06:00 07:00 08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00
15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 21:50

Sosiri – Plecări din: staţia  Spitalul Judeţean

05:30 06:30 07:30 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30
15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 20:30 21:25 22:10

 

Linia 43

Bega nr. 2 – ITA – Budiului – Olimp – Cosmos – Avram Iancu – Poli 2 – Europa – Busteni – Corina- Solidaritatea – Centrofarm – Corina – Fortuna – Lalelelor – Izvor – Cireşului – Dâmbul Pietros – Ciucaş – Generala 11 – Plasmaterm – Bega nr. 2

Program de circulaţie în zilele lucrătoare

Plecări din: Autogara Transport Local(Bega, nr. 2)

05:10 05:40 06:10 06:40 07:10 07:30 08:10 08:40 09:10 09:40
10:10 10:40 11:10 11:40 12:10 12:40 13:10 13:40 14:10 14:40
15:10 15:40 16:10 16:40 17:10 17:40 18:10 18:40 19:10 19:40
20:10 20:40 21:10 21:40

Plecări din: Centrofarm

05:10 05:40 06:10 06:40 07:10 07:40 08:10 08:40 09:10 09:40
10:10 10:40 11:10 11:40 12:10 12:40 13:10 13:40 14:10 14:40
15:10 15:40 16:10 16:40 17:10 17:40 18:10 18:40 19:10 19:40
20:10 20:40 21:10 21:40 22:10

 

Program de circulaţie în zilele nelucrătoare

Plecări din: Autogara Transport Local(Bega, nr. 2)

05:30 06:30 07:30 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30
15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 20:30 21:30

Plecări din: Centrofarm

06:00 07:00 08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00
15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00

 

 

 

Linia 44

Sapientia – Regele Ferdinand – Solidaritatea – Piaţa Diamant – Înfrăţirii – Fortuna – Moldovei – Macul Roşu – Dacia –PANDURU – IZVORU RECE -  Predeal – Cireşului – Dâmbul Pietros – Ciucaş – Gara CFR – Autogara Voiajor – Traian Vuia – Record 2 – Chimie – Metro – Combinat -European Retail Park – Metro – Conserve – Record – Prodcomplex – Autogara Voiajor – Trecătorul – Olimp – Cosmos – Avram Iancu – Predeal –  IZVORU RECE - PANDURU –Dacia – Macul Roşu – Moldovei – Poclos – Tudor Vladimirescu – Piaţa Diamant – Corina 2 – Sapientia

Program de circulaţie în zilele lucrătoare

Plecări din: European Retail Park(Combinat)

05:10 05:30 05:50 06:10 06:30 06:50 07:10 07:30 07:50 08:10
08:30 08:50 09:10 09:30 09:50 10:10 10:30 10:50 11:10 11:30
11:50 12:10 12:30 12:50 13:10 13:30 13:50 14:10 14:30 14:50
15:10 15:30 15:50 16:05 16:29 16:53 17:15 17:39 18:03 18:25
18:49 19:13 19:35 19:59 20:23 20:45 21:10  21:40  22:10

Plecări din: Sapienţia

05:10 05:30 05:50 06:10 06:30 06:50 07:10 07:30 07:50 08:10
08:30 08:50 09:10 09:30 09:50 10:10 10:30 10:50 11:10 11:30
11:50 12:10 12:30 12:50 13:10 13:30 13:50 14:10 14:30 14:50
15:10 15:30 15:50 16:10 16:40 17:04 17:28 17:50 18:14 18:38
19:00 19:24 19:48 20:10 20:34 20:58 21:20 21:44 22:10

 

Program de circulaţie în zilele nelucrătoare

Plecări din: European Retail Park(Combinat)

05:15 05:45 06:15 06:45 07:15 07:45 08:15 08:45 09:15 09:45
10:15 10:45 11:15 11:45 12:15 12:45 13:15 13:45 14:15 14:45
15:15 15:45 16:15 16:45 17:15 17:45 18:15 18:45 19:15 19:45
20:15 20:45 21:15 21:45 22:10

Plecări din: Sapienţia

05:15 05:45 06:15 06:45 07:15 07:45 08:15 08:45 09:15 09:45
10:15 10:45 11:15 11:45 12:15 12:45 13:15 13:45 14:15 14:45
15:15 15:45 16:15 16:45 17:15 17:45 18:15 18:45 19:15 19:45
20:15 20:45 21:15 21:45 22:10

Informaţiile prezentate au caracter orientativ. Nu ne asumăm răspunderea pentru pagubele produse prin utilizarea acestor informaţii. Pentru confirmarea validităţii datelor sunaţi la Dispeceratul central.